Nina Dobrev

Nikolina Constantinova Dobreva

7,8
11 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Dobrev

tylko nie wiem do kogo.
kogo ona wam przypomina??

Martii14

Gdy ją pierwszy raz zobaczyłam, to skojarzyła mi się z odtwórczynią Pheobe w "Czarodziejkach", czyli Alissą Milano.

Metropholis

Na niektórych zdjęciach wygląda prawie identycznie jak moja kuzynka.

patrykDJ2009

Według mnie w niektórych ujęciach jest nieco podobna do Jordany Brewster z "Szybkich i Wściekłych" xD

Meave_Black

No właśnie zaczęłam nowy temat, że ona mi przypomina Emmanuelle Chriqui.

_asia93_

To jeszcze nic w porównaniu jak bardzo jest podobna do Victorii Justice!

Queen_J

Victoria Justice.
Przez trochę zanim nie stałam się fanatyczną fanką Pamiętnika Wampirów to ch nie odróżniałam.

Queen_J

według mnie też są podobne :)

_asia93_

Emmanuelle Chriqui!

Ireth_lossehelin

Emmanuelle Chriqui. W zupełności się zgadzam:)

_asia93_

Tak samo mysle ze Emmanuelle Chriqui

Meave_Black

Mnie też ją przypomina

Metropholis

Moim zdaniem wygląda jak Alyssa Milano ( Pheobe z "Czarodziejek")... Jest do niej tak podobna że na początku miałam nie odparte wrażenie jakby to naprawde Milano grała w PW:)

Metropholis

Alyssa Milano -strasznie podobna ;P

Metropholis

Tak zdecydowanie ma coś z urody Alyssa Milano.

sesze

No tak, ale tamto napisałam 2 lata temu, a teraz na przykład porównując zdjęcia Victorii Justice i Niny to już niemal w ogóle nie widze różnicy. Nina zdecydowanie najbardziej przypomina mi ją :-)

Metropholis

To dlatego, że są podobne wiekowo. Moim zdaniem Nina powinna zmienić fryzurę zdecydowanie jej włosy są piękne ale ta fryzura jest już nudna.

sesze

Jaka by ona nie była, to dla mnie jest i tak piękna. Szczególnie oczu można jej pozazdrościć. I oliwkowej karnacji :-)

Metropholis

To akurat zasługa jej bułgarskich korzeni, ale fakt cerę ma piękną, pozazdrościć.

Martii14

Halejcio? Ta Polska aktorka. ;] Takie moje skojarzenie.

JackXP

trochę koroniewska (przed ta cala metamorfozą:P)

Catarzyna

zgadzam się z Tobą, mi też przypomina Koroniewską. :D

Agnieszkaa__

hahaha Koroniewska hahahahah

Agnieszkaa__

Koroniweska? Dla mnie ni w ząb.

JackXP

tak, do Klaudii Halejcio czasem bardzo podobna
np tu: http://www.zeberka.pl/art.php?id=16867

Martii14

mi przypomina braine evigan
(step up 2)

Alicja444

oj niee w ogóle nie podobna, bardziej przypomina emmanuelle ch. są jak siostry:) -piękne

awrel

Emanuelle i Victoria Justice to zdecydowanie moje typy. Nina jest do nich bardzo podobna.

Martii14

dziewczyna co grała w don't mess with zohan - chyba to emanulelle ..

Martii14

Mnie strasznie przypomina Olga Bołądź , gra ona w Hotelu 52 i już wcześniej wspomnianą Pheobe z "Czarodziejkach", czyli Alissa Milano.

Martii14

a dla mnie ma coś z Cameron Diaz

Martii14

mi przypomina aktorkę Shiri Appleby która grała w Roswell Liz Parker

tutaj zdjęcie : http://www.tv.com/life-unexpected-a-conversation-with-shiri-appleby/story/23981. html

pina9

zgadzam się mi również przypomina Shiri Appleby tylko, że właśnie z lat gdy grała w Roswelll... Teraz Shiri już jest starsza i widać różnicę wiekową między nimi

Martii14

Dla mnie to wypisz wymaluj Jennifer Love Hewitt.

Martii14

Moim zdaniem podobna do Leighton Meester (Blair Waldorf z Gossip girl)
http://www.otofotki.pl/img16/obrazki/pi3443_nina-dobrev-leighton-meester-320.jpg

Martii14

zdecydowanie elisha cuthbert

Mikez

Magdalena Górska
na_gorska/polish_actress_magda_gorska.html&usg=__SyqC_mFmdEsNCcyYP5ubJXZgl3w=&h= 500&w=333&sz=30&hl=pl&start=43&sig2=3KWBCqn5ecAW3eAkI5XJbA&zoom=1&tbnid=1fTsbBO8 gkypaM:&tbnh=123&tbnw=85&ei=yy4bTfDnL8HysgbnoJXiDA&prev=/images%3Fq%3DMagdalena% 2BG%25C3%25B3rska%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D583%26tbs%3Di sch:10%2C835&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=392&oei=ry4bTb2HIs2EswaB1aHYDA&esq=6&page=3 &ndsp=22&ved=1t:429,r:2,s:43&tx=51&ty=56&biw=1280&bih=583

Martii14

Nie wiem czy oglądaliście może Roswell ???
W każdym razie mnie przypomina odtwórczynie Liz Parker w serialowym wieku...

Martii14

Jest taka prowadząca telegrę na polsacie czy coś takiego Ewa Tułacz ma na imię i fajne cycki.

realface

mi z Majką .. ;P

Martii14

zdecydowanie Jennifer "love" Hewitt przypomina :)

rac

Wykapana victoria justice!

Martii14

mówcie co chcecie, ja tam widze w niej Karoline Sawke:D

http://www.se.pl/multimedia/galeria/68739/132128/karolina-sawka-czyli-nel-z-w-pu styni-i-w-puszczy-wyrosa-na-slicznotke/

Martii14

dla mnie też Jennifer Love Hewitt

angelina66

dla mnie do Karoline Sawke jest identyczna!! identyczna mimika twarzy, wlosy, no identico ;)))

tosia90

pomyłka nie do niej, a do wariatki z szybkich i wscieklych :P myslalam ze jej nazwisko skopiowałam a nie tej jakiejs sawke :P

Martii14

Mi przypomina Victoria Justice...

Martii14

Alexandrę Chando z The Lying game

natinat

Koroniewską ;P jak ma spięte wlosy

Martii14

wg mnie jest podobna do Kristin Kreuk (Tajemnice Smallville , Beauty and the Beast)

Martii14

Victoria Justice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones