Nina Andrycz

6,8
323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nina Andrycz

Wielkie role teatralne. Weteranka scen polskich. Mnie interesujmy się na filmwebie życiorysem a więcej sztuką.

Sztorm68

Pani Nina urodziła się w 1915 roku. Zmarła mając rocznikiem 99 lat. Na stronie TVN24 jest zła informacja na temat jej wieku.Pani Andrycz urodziła się w tym roku co Pani Szaflarska,więc nie mogła mieć 101 lat.

użytkownik usunięty
olgaalex

Rok temu ujawniła w "Polityce" swój prawdziwy wiek. Urodziła się w 1912 roku.

Jeżeli by miała faktycznie 102 lata to chyba setną rocznice swoich urodzin by wyprawiała bardzo hucznie a nie kojarzę żeby coś na ten temat był mówione w 2012 ;)

olgaalex

Nie ponieważ nie lubiła swojego wieku :)

użytkownik usunięty
olgaalex

Ciekawy sposób ustalania daty urodzenia... jeśli nie obchodzisz hucznie urodzin tzn. że nie przybyło ci lat. ;)

olgaalex

Była z rocznika 1912-go. Sama to przyznała przeszło rok temu. Zresztą wystarczy spojrzeć w którym roku zakończyła studia :) pozdrawiam

Sztorm68

Zwracam honor bo to ja się pomyliłam w jej roku urodzenia gdyż wszędzie była podawana ta data 1915 a nie 1912. Zresztą sama Pani Nina Andrycz przez wiele,wiele lat twierdziła że urodziła się w tym samym roku co Pani Szaflarska.

olgaalex

Ponoć urodziła się w 1910, taka data jest na jej grobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones