Nicollette Sheridan

Colette Sheridan

7,6
2 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicollette Sheridan

Dla mnie ona na zawsze zostanie tą jędzą Eddie Britt, która była zawalistą postacią i bardzo żałuję, że zniknęła z mojego ekranu!
Jeśli było w ciekawostkach to sory, ale podobno jej postać miała zniknąć z Gotowych Na Wszystko już w 1sezonie, ale, że widzowie tak bardzo ją polubili została dalej:)

Angela4b

nie zawsze była jędzą gdybyś uważnie oglądała serial wiedziała byś że zagrała bardzo skomplikowaną kobietę samotną która nie miała szczęścia w życiu OK zgadzam się czasami zachowywała się wrednie i zdzirowato ale w głębi serca była samotną kobietą która chciała tylko odrobiny ciepła i miłości bardzo szkoda mi było kiedy reżyser uśmiercił graną przez nią postać dużo emocji wnosiła w fabułę serialu

Marcia1246

No tak, nie napisałam dokładnie. Chodziło mi o to, że mi jej okropnie brakuje, bo była wredna, zabawna i wiele wnosiła do tego serialu. Oczywiście- w pełni się zgadzam, że była także skomplikowana i niektóre z wątków dotyczące jej były jednymi z najciekawszych.Miałam na myśli także to, że nie będzie w moim sercu jako bohaterka jakiegokolwiek filmu, tylko jako Eddie Britt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones