Nick E. Tarabay

Nick Emad Tarabay

7,2
2 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick E. Tarabay

co teraz będzie bez Ashura ten serial upadnie uwielbiałem go bo każdy go miał za śmiecia a udowodnił nie raz że jest mądrzejszy :)

Ashur_Szczur

I po Ashurze ;( tragiczne było zakończenie...

Ashur_Szczur

Rozumiem ,że go usunęli bo po prostu Ashur już nic w tej historii nie mógł by już zrobić. Przecież nie stałby u boku Cezara...
Ale strasznie mnie zirytowało jak skończył ;/ Mogli mu wymyślić bardziej godną śmierć. A tu ciach , najbardziej wkurzająca postać jaką jest Neavia - wiecznie nieszczęśliwa i z wybałuszonymi gałami zabija najciekawszą postać ;/ I mimo zrozumienia ,że musieli go usunąć też mi jest przykro bo nikt tak nie umiał wkręcać innych jak on.

Bourjois

śmieszne było to jak powiedziała do kriksosa " Masz racje ciężko jest odciąć łeb za pierwszym razem" czy jakoś tak
czemu nevia ta co uciekała przed Rzymianami w 4-tym odcinku ;//

Bourjois

albo w ogóle po co go zabijać, czy naprawde trzeba umierac, bo dla postaci nie ma już miejsca w serialu? naprawdę ;/ akurat dla niego zawsze byłoby miejsce, bo on grał dla siebie, mógł być z rzymianami, mógł w końcu jakoś wkupić się w powstańców, chciałabym zobaczyć wątek z nim i Nasirem jako braćmi, albo z Ashurem jako właścicielem niewolników, albo po prostu jako szefa bandy do wynajęcia, wtedy i Egipcjanin nie musiałby umierać
albo po prostu, zniknął by z serialu na cały 3 sezon a tu nagle w 4 wraca
najlepsza postać, najlepszy aktor :(
chaotycznie pisze ale jestem roztelepana jego śmiercią, znaczy, śmiercią Ashura
a Nick Tarabay - niech on gdzieś gra!! bo szkoda marnować taki talent!!

Kasiek_haz

on tam musiał umrzeć, do powstańców nie miał żadnych szans się wkupić, a wraz ze śmiercią Glabera przepadły by wszystkie szanse na zostanie kimś więcej...
a tak ogólnie to dziwi mnie jedna rzecz, czemu Glaber wysłał żonę z powrotem bez żadnej ochrony? w domu były tylko one i 2 służące? jaasne...

Bourjois

masakra jakaś ;/

Ashur_Szczur

Rewalacyjna postać w Spartakusie..ale po trzech sezonach uważam, że jego czas na odejście nadszedł. Lepiej żeby skończył właśnie tak niż na siłę kontynuować jego wątek. Ale jak dla mnie, jeden z najlepszych filmowych "węży" ever :)

Ashur_Szczur

Rzeczywiscie dla Ashera juz CHYBA tam miejsca nie bylo.Ale mogli sprobowac cos wymyslic-nie takie rzeczy TV widziala.Jedno trzeba powiedziec-niesamowicie ciekawa(choc wredna)postac i niesamowita gra aktorska-Tarabay pokazal talent.

Ashur_Szczur

DO K***** NĘDZY PISZCZIE --------SPOILER----- W TAKICH TEMATACH !!!!!!

Ashur_Szczur

świetna postać, jego intrygi to mistrzostwo
nawet mając nóż na gardle potrafił się wybronić wielokrotnie,

a poza tym jak taki krętacz itp. miałby dostac godną śmierć? zasłużył na to

śmieszne było jak mówił o sobie w 3 os. np. "...a potem Ashur dostanie nagrodę"

Ashur_Szczur

nie był moją ulubioną postacią, ale szkoda, że to Neavia była tą, która go wykończyła. Słaby koniec dobrej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones