Nathan Fillion

Nathan Christopher Fillion

7,6
6 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathan Fillion

Jak na niego patrze to widzę nastawionego pozytywnie człowieka, i przede wszystkim
NORMALNEGO, no i przystojny jest, co tu wiele gadać, no i aktorsko też jest utalentowany ;)

samosia94

popieram w stu procentach, wydaje się bardzo pozytywnym człowiekiem i między innymi dzięki temu bardzo przyjemnie się ogląda filmy z jego udziałem :)

qMargot

szczególnie w Firefly. Po prostu strzał w dziesiątkę :)
Gość jest niesamowicie wiarygodny. Ma talent i jest wyyyyyyybitnie przystojny!
o Castle'u chyba nie muszę mówić?!
Mogę go oglądać godzinami!

MykHaOtyk

Ja za to bardzo ale to bardzo szanuje go za jego role w Dr. Horribles. Jako cpt hammer wypada genialnie, ma bardzo czysty i przyjemny głos więc piosenki z jego wykonaniem wyszły świetnie :) po za tym fajnie gra takiego typowego pozera i dupka. Co do jego urody nie mnie oceniać, ale jak widać paniom się podoba :) Mam nadzieję że to nie jedyny powód jego popularności

MykHaOtyk

Pewnie jest wiarygodny, bo to straszny geek... jak sam twierdzi, zbiera i czyta komiksy, ogląda kreskówki, interesuje się tym czym interesują się wszystkie tzw. geeki, ale do dziś nie widział np. "Listy Schindlera" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones