Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

mógłby Polsat zrobić jakąś telenowele z Natalią i Facundo i pozostałymi aktorami ze Zbuntowanego anioła, brakuje mi Natalii na Polsacie.

kinomanka_13

Nie da rady zobacz ze czesc aktorow ze zbuntowanego juz nie zyje :-(
A szkoda jak patrze teraz na tych aktorow na pulsie to mi sie smutno robi bo byli jeszcze mlodzi nawet eh... ojciec Mili, Bernardo i inni reszte sprawdz sama juz nic nie powiem,a babcia tylko zyla sporo lat bo az 97 ale po niej bylo widac ze dziarska z niej babka...

kinomanka_13

Sorki ze dopiero ale nie mialm konta tu wczesniej

sadolux

ale są jeszcze pozostali aktorzy którzy żyją więc tym bardziej mogli by zrobić. Oglądam zbuntowanego anioła już 3 raz i telenowela zajebista, ale oglądałam parę odcinków jesteś moim życiem to jesteś moim życiem było okropne.

kinomanka_13

Jesteś moim życiem też jest super...ma fajne wątki komediowe :) nawet w jednym odcinku Natalia jest w stroju Cholito :) musisz oglądac od początku,a nie z góry oceniać po paru odcinkach,że szmira :D

izabela11223

oglądałam 30 odcinków i nie podoba mi się , w sumie oglądałam kiedyś jak był na Polsacie i niektóre odcinki były fajne, ale woogle nie podoba mi się ten serial. Zbuntowany anioł jest dużo lepszy, a w którym odcinku w jesteś moim życiem Natalia jest w stroju Cholito ?

kinomanka_13

na yt są odcinki w częściach...więc ta scena jest w odcinku 42 cz.4 :) od 1.50 min jest w stroju Cholito :)

izabela11223

aha dzięki.

kinomanka_13

na TV puls emitują zbuntowanego

ina_chan

no wiem oglądam zajebista komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones