Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Zapraszamy wszystkich do polubienia oraz udziału w wydarzeniu na facebook'u pod hasłem CHCEMY EMISJI "SOLAMENTE VOS" W POLSCE!

W styczniu 2014 roku zakończono emisję "Solamente Vos" w Argentynie. Telenowela z Adrianem Suar oraz urugwajską divą - Natalią Oreiro - osiągnęła olbrzymi sukces w Ameryce Południowej, niestety do dziś nie doczekała się emisji w polskiej telewizji. Wszyscy pamiętamy sukces "Zbuntowanego Anioła", "Kachorry to ja", a także "Jesteś moim życiem" i tęsknimy za pełną radości, kolorową, zabawną i rozśpiewaną Natalią Oreiro. Dlatego też niecierpliwie czekamy na polską premierę "Tylko Ty".

SolamenteVos_w_Polsce

ja też tęsknie za tą Natalią co grała w zbuntowanym aniele, natomiast nie podobała mi się Kachorra, a jesteś moim Życiem może być chociaż zbuntowany anioł 100000 razy lepszy. Chciałabym żeby Oreiro, Arana i pozostali aktorzy ze Zbuntowanego zagrali w jakieś telenoweli i żeby Polsat wyemitował to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones