Natalia Dyer

Natalia Danielle Dyer

7,8
8 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Dyer
tokszok

No i?

ryb_a

I tyle

tokszok

Racja

tokszok

bo?

axelmat

A co jeszcze?

tokszok

W "Stranger Things" wyglądała na anorektyczkę.

wilczekstepowy

Właśnie, może w innych produkcjach lepiej.

wilczekstepowy

Włosy na czole. xD Jak kosmitka.

axelmat

i tyle

tokszok

A jak dla mnie idealna ;3

jokmas

Różne są zboczenia.

tokszok

Dla mnie jest piękna wygląda jak księżniczka.

Pan_Dr

Księżniczka cierpiąca na anoreksję

tokszok

i co z tego ? sa chudzi, grubsi .. tak to wyglada :D

MatM95

Ale piękna nie jest i basta.

tokszok

kazdy jest piekny na swoj sposob :) brzydka tez nie jest, nie przesadzaj .

MatM95

Zgadzam się, np. nasi politycy..

tokszok

o taak :D http://hobby.pl/wp-content/uploads/2015/02/634788999399952042.jpg

MatM95

Taka sylwetke ma widocznie, ale wedlug mnie jej pasuje, jest bardzo ladna i tak.

tokszok

masz nA MYSLI KONKRETNą partie?

tokszok

nie oceniaj jesli sam nie chcesz byc ocenianym matołku

axelmat

To sa osoby publiczne osiołku

Lipiniorz25

nie uwazam, zeby byla piekna ale komentarz w stylu "Ale piękna nie jest i basta." jest , ze tak powiem, taki se...

... a o gustach sie nie dyskutuje, nawet jesli jak sam napisales, jest to osoba publiczna

Lipiniorz25

poza tym "za chuda"
do czego? do dojenia krowy, wrestlingu, parzenia kawy w nowojorskiej knajpce czy co
jest chuda. nie moj typ ale to MOJ typ i sie nie wykłócam i nikomu nie narzucam mojego zdania

MatM95

Jako była anorektyczka potwierdzam dziewczyna jest anorektyczką a to choroba. Wiec jak ktoś się jara chorą laską to dla mnie sam ten fakt jest chory

MatM95

To z tego, że można wyrazić swoją opinie, więcej luzu.

tokszok

Też uważam, że jest zdecydowanie za chuda. Szkoda, że taka sylwetka jest super modna.

BinBin

Już nie jest modna

tokszok

wyznacznik mody sie znalazł

tokszok

Myślałam, że portal filmowy służy do dyskusji o grze aktorskiej a nie plotek rodem z Pudelka

szpieg_ola

Też jesteś taka chuda?

tokszok

Nie sądzę, żeby to miało znaczenie na tym forum

szpieg_ola

To by wiele tłumaczyło.

tokszok

Jakże tutaj łatwo rozpętać shitstorm.

tokszok

WALIŁBYM

TyrionLanister

Tyrion żadnej nie przepuści, nawet takiej anorektyczce

tokszok

jest nastolatką, więc wygląda jak nastolatka...

czykiczyki

ma 20lat, a to już nie nastolatka a kobieta.

Brzydgoszcz

Urodzona w 1997 więc nadal jest nastolatką. Inna sprawa że 20 lat to nadal dziecko.

Wariat23

Powiedz arabom, którzy się żenią z 7-latkami.Dla nich to stara dupa.

czykiczyki

Dla mnie wygląda na 30 lat.

tokszok

To samo pomyślałem oglądając ST.

tokszok

"za chuda"....
na co?
do czego?

jestem przekonany, ze tY jestes za głupi
ofermo

axelmat

Oj, trafiłem niechcący na cichego wielbiciela. Widać emocjonalne podejście. Wybaczam inwektywy. Ślepa i ostra jest strzała Amora

tokszok

FW już długo jest dostępny w Polsce, ale od jakiegoś czasu dopiero jest rozpowszechniony. Jak to w Polsce i pewnie na świecie bywa gdy nastąpi ten moment rozpowszechnienia do głosu dopychają się pospolite, często bierne osoby.
Nagle okazuje się, że meritum, którym powinno być kino staje się inne - pospolite, kompletnie niepotrzebne. Odbiegamy od tematu przez jakieś miernoty jak tokszok. Ludzie rozprawiają o jakiś pierdach, piszą komentarze w stylu : brałbym, za chuda, tylko po co ?

Kukali

O! Następny cichy wielbiciel. Kochajcie sobie tę chudzinę ale nie obrażajcie się i nie obrażajcie innych. Miłość jest piękna choć ślepa. Po co ją kalać jakimiś, za przeproszeniem, pierdami. Tylko mi tu Kukali nie ściemniaj jakimś meritum w odniesieniu do Stranger Things bo się ośmieszasz.

tokszok

Błądzisz i bredzisz, a może nie rozumiesz całego sensu wypowiedzi Jej obrońców?
Wystarczy bardziej skupić się na wypowiedziach i znaleźć ich sens..No chyba, że tak jak Ty chce się wywołać awanturę w komentarzach i pisać jakieś bzdety dla samego zwrócenia na siebie uwagę ?
Zaraz Ty mi napiszesz coś bezsensowanego, ja będę starał się walczyć ze sobą, żeby nie odpisać i tak możemy w kółko, ale prawda jest taka, że zacząłeś ta rozmowę jak prymityw społeczny i bezdyskusyjny wydaje się fakt, że nie było to potrzebne.

Kukali

No to walcz ze sobą. Ja chętnie popatrzę

tokszok

Czyli prowokator.
bez odbioru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones