Nancy Marchand

8,1
1 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nancy Marchand

Skoro ta aktorka zmarla w 2000 r , to nie bedzie wystepowala w serialu do roku 2007 ...

Bender_4

A może w serialu zastosowali retrospekcje ?

Bender_4

a może po prostu podali lata w których był kręcony serial?....

użytkownik usunięty
limptrader

Strzał w dziesiątke.

Bender_4

podali lata w których serial był kręcony... a livia soprano umiera w serialu, nie zdradzam w którym... "]

Bender_4

po prostu w the sopranos zastosowali komputrowa grafike i tym sposobem wstawili te sceny. dodam jeszcze ze bylo to cholernie drogie.

Gobblin

Właśnie przerwałem oglądanie, żeby to sprawdzić. Wiedziałem, że coś jej twarzą jest nie tak.

Endymion

właśnie oglądam 2 od z 3 sezonu i teraz wszedłem sprawdzić bo coś mi w niej nie pasowało

Norkos

ja to samo! 2 odcinek sezon 3 cos mi nie pasowalo wygladala na wklejona i przerwalam zeby sprawdzic date smierci. Nie lubie jej serialowej postaci ale cos mnie tknelo...

Bender_4

Pomyłka jest, ale w innym miejscu. W filmie "Naga broń" ta babka grała Panią Burmistrz, a nie Królową Elżunię Numer 2

Mightygonzo

i jeszcze brakuje wpisu , że podkładała głos Shrekowi.

El_Duderino_4

Najbardziej wnerwiająca postać w Sopranos. Jak ona mnie drażniła przy każdej scenie.

Mateo_SF

miałem tak samo:-)

Mateo_SF

bo to była świetnie zagrana postać. Miała budzić niechęć.

Mateo_SF

o to chodziło

Bender_4

Śmierć nie przekreśla pojawiania się w filmach i serialach:
1) jako komputerowa grafika (księżniczka Leia),
2) w reminiscencjach, retrospekcjach,
3) w serialu podaje się lata powstawania produkcji, niezależnie od stanu aktorów,
4) mogą zostać wykorzystane materiały archiwalne z udziałem aktora, np. w dokumentach, paradokumentach, ale nie tylko.

Bender_4

No była do trzeciego sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones