Mylène Farmer

Mylène Jeanne Gautier

7,7
439 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mylène Farmer

Slucham Mylene od 1994 roku. Mialem przyjemnosc byc na ostatnim koncercie na Stade de France w Paryzu (wrzesien 2009). Ktos napisal ze nie jest znana. Jest, tylko dla wybranych, ktorzy sie interesuja...
Wiem ze byla raz w Polsce (radio zet bodajze). Sprzedaza plyt jest najlepsza w historii piosenki francuskiej. I ciekawostka - malo kto potrafi wypelnic stadion 80 000(komplet). Mylene to sie udalo. Zadna Madonna, U2 czy inne nie zrobily tego. xoxo

ecxtasy

Ja też byłam, kiedy byłeś? Ja 12 września, ale nie znalazłam się na DVD:) Nie jest znana, bo nikt jej u nas nie promuje, w Hiszpanii też nie znają Kasi Kowalskiej i ciężko powiedzieć, że dla tych, którzy się interesują. Czym interesują, tak swoją drogą?

ecxtasy

Mylene jest świetna, ale dla Twojej informacji Madonna również wyprzedała dotychczas wszystkie swoje koncerty na Stade de France ;-)

ecxtasy

jest znana w krajach francuskojęzycznych a na świecie głównie wśród znających/uczących się języka francuskiego. Gdyby śpiewała po angielsku byłaby zapewne jedną z największych gwiazd pop na świecie, ale odebrałoby to jej piosenkom dużo uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones