Monica Vitti

Maria Louisa Ceciarelli

8,7
1 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Vitti

Piękna kobieta, wspaniała aktorka i jestem pewien że wyjątkowa osoba...szkoda ze na tak dużym portalu mało kto się nią interesuje i szkoda że we współczesnym kinie tak mało zostało takich osobowości.

MotorcycleBoy

Nie wiesz co się z nią stało, że przestała grać w fimach już pod koniec lat 80-tych?

Cpt_Spaulding

Kto wie...Może w jej autobiografii jest informacja na jej temat.

Mi to wygląda na zwyczajną emeryturkę;)

MotorcycleBoy

z pewnością, wiedziała babka kiedy zejść ze sceny (niczym Brigitte Bardot). Trzeba znaleść równowagę między karierą a życiem.

MotorcycleBoy

uwielbiam monicę vitti. w trylogii antonioniego i czerwonej pustyni pokazała najwyższą klasę aktorską!

panpstryk

A w "Dziewczynie z pistoletem" udowodniła, że posiada również ogromne predyspozycje do odtwarzania postaci komediowych!

magmos

Dokladnie, nawet w scenie tanca w "Zacmieniu" widac ten beztroski usmiech i taka nieudawana, dziecieca slodycz, chec i umiejetnosc zabawy... Szelmostwo, lobuzerskosc, zalotnosc w spojrzeniu ;-) A przy jej dystyngowanej grze i urodzie tym bardziej jest to niezwykle. Nie wyobrazam sobie Angeliny Jolie bedaca tak naturalna i zabawna...

MotorcycleBoy

wspaniała.

użytkownik usunięty
MotorcycleBoy

Przepiękna i niezwykle utalentowana kobieta :)

MotorcycleBoy

Trafne określenie!

MotorcycleBoy

Jak to nikt? Regularnie tu zaglądam by sprawdzić czy nie ma jakichś nowinek. Monica to absolutnie aktorka mojego życia. To przez nią mam życiowy dylemat czy wolałbym się urodzić Antonionim czy Gilmourem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones