MobyI

Richard Melville Hall

7,9
219 ocen muzyki
powrót do forum osoby Moby

jest tu moze ktos kto kolekcjonuje jego albumy, single, dvd i takie tam?

i chodzi mi tu fanow muzyki a nie jakis ********* ktorzy zbieraja autografy, maja sciany w plakatach i chca weidziec co moby robi se na sniadanie :)

kangur_msc_CM

ja jestem :) albumy, single, dvd, biografia, i takie tam. i fakt, nie umiem siebie nazwać jego fanką, fan to dla mnie osoba opisana po twoich gwiazdkach właśnie, ja cenię go za muzykę i sposób życia, a co je na śniadanie i z kim je je, to jego sprawa. kolekcjoner to dobre słowo.

fan, obrzydliwe, nic nie znaczące słowo. fanów może mieć rihanna czy hillary duff, moby ma hmm fanatyków bardziej ;)

aneta

w takim razie moj numer gg 11602259 [mam nadziejeze masz gg] prosze o kontakt.
moze mam dosc pokazna kolekcje,w tym single trudne nie tylko do kupienia ale i do sciagniecia oraz utwory nieopublikowane itp. ale brakuje mi tez kilku rzeczy, wiec moze sie dogadamy :D

aneta

Ja jestem fanką jego muzyki. Zresztą... "wszystko jest wzgledne", i nie szufladkujmy fanów,bo jasne,fanem może być osoba która kładąc się spać całuje jego zdjęcie,ale fanem może być również osoba która kiedy ma ochotę, lubi odciąć się od świata słuchając jego muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones