MobyI

Richard Melville Hall

7,9
219 ocen muzyki
powrót do forum osoby Moby

Po pierwsze: Bo jego muzyka robi z fanów małpy które nie szanują innych stylów muzyki (Przykładem jest tu Chojnas) i gdybym mógł to wysłałbym ich na Syberię. Tam mogliby wyładować swoje frustracje.
Po drugie: Jego pozowanie na intelektualiste jest żałosne. Uważam że osoby które jak Moby zawsze błyszczą ,,mądrymi" tekstami to komuchy z PRL i ZRSS.
Po trzecie: Swoje konflikty nie umie toczyć twarzą w twarz tylko musi się bronić publiką i mediami (No i skretyniałymi fanami pokroju Chojnasa).

baner9

1. miło, że uogólniasz. rozumiem, że wszyscy fani Moby'ego na całym Świecie nie szanują innych stylów muzycznych. tym zdaniem wsadziłeś wszystkich do jednej szufladki, jakby bycie fanem Moby'ego determinowało twoje postępowanie i stosunek do innych
2. do wiadomości: Moby studiował filozofię i jestem pewna, że słowo "pozowanie" jest mu obce, bo jest najskromniejszą osobą w całym show biznesie (jak uogólniamy, to na całego). i tak się składa, że jest bardzo inteligenty. nie wiem skąd to porównanie jego do komunistów, czy wszystko musi się dzisiaj kojarzyć z polityką?
3. lubię, jak zabiera głos ktoś, kto nie ma pojęcia, o czym mówi. zdziwiłbyś się, ile prywatnych rozmów odbył w celu "złagodzenia konfliktu", ale się z tym nie afiszuje, bo nie to ma interesować media, tylko muzyka, którą tworzy

szanuję Twoje zdanie, przecież nie wszyscy muszą go lubić (o to raczej trudno), ale Twoje argumenty są poziomu niedokształconego nastolatka (wybacz). poznałeś jednego fana, który najwyraźniej nie przypadł Ci do gustu i zwalasz winę na jego idola, to śmieszne.

aneta

No już dobra. Przepraszam za moją wypowiedź, ale po prostu wkurza mnie jak taki Chojnas czepia się mojego stylu i wymyśla o nim nieprawdziwe historie. Ogólnie nic nie mam do Moby'ego. Miałem nadzieję że Chojnas zauważy rewanż.

baner9

hehe nie ma za co przepraszac a to powod nr 4: Eminem go nienawidzi a co za tym idzie ja tez :P:P!!!

Eminem11

chlopczyku masz za pewne cala sciane w plakatach eminema ktory sra na Ciebie tak jak i na wszystkich Polakow. peweni chcialbys byc taki jak on, tak sie ubierasz i ku***a jeszcze widze ze myslisz i mowisz i czujesz tak jak on. a jakie on ma powdy zeby nienawidziec mobiego? zadne. zreszta wcale nie powiedzial ze go nienawidzi tylko pierdolnal pare zdan bezsesnu w "without me" i mysli ze jest fajny i zabawny. moze i jest zniego niezly raper jak bialego zakomplexionego i przecpanego Amerykanina i calkiem niezly komik, ale jako czlowiek to jest raczej smieciem. choc nie znam go osobiscie. Ty tez pewnie nie wiec to zabawne ze traktujesz go jak wyrocznie.
tekst o mobym jest zalosny bo nie padaja w nim argumenty przeciwko mobiemu, po za tym ze niby nikt nie slucha techno... po 1 jak wiadomo chyba jednak sa ludzie ktorzy sluchaja techno, po drugie eminem chyba nigdy nie slyszal techno i nigdy nie slyszal ostatnich plyt mobiego skoro kojarzy ta muzyke z ta wlasnie postacia.
jesli eminem powie nie lubie warzyw, wole wciagac koks to zapewne tez sie przerzucisz na kreski [hehehe]

a tak w ogole co do ema to poslcuahj beefu eminem vs everlast
tam od razu widac ze eminem to pajac a everlast to normalny facet.
eminem po porstu lubi byc w centrum uwagi. to taki tedunio

bleee. ale sie rozpisalem. :) ponioslo mnie

kangur_msc_CM

"Nie lubię: Osób na forum, które zachowują się jak dzieci z piaskownicy - rzucają bluzgami na wszystko, co nie lubią, nie potrafiąc tego uzasadnić :/ I jeszcze mięsa nie lubię :D A najbardziej to nienawidzę techna "


hahaha a tym tekstem to mnie zabiles. nie lubisz osob ktore "rzucają bluzgami na wszystko, co nie lubią nie potrafiąc tego uzasadnić"
hahaha
Ty "nienawidzis" mobiego.... argumentacja: bo eminem go nienawidzi..
hahaha

niezle

po zatym to "wszystko czego nie lubia" raczej i jeszcze takich slow jak "techno" raczej sie nie odmienia...

kangur_msc_CM

teraz do kangur.msc.CM

,,chlopczyku''

Eminem 11 to dziewczyna patrz po znaczku

,,masz za pewne cala sciane w plakatach eminema ktory sra na Ciebie tak jak i na wszystkich Polakow''

Em Nigdy nie powiedział słowa na polaków tylko parę durni wymyśliło o nim ploty a jeszcze większe durnie w to uwierzyli i roznosili dalej ja w te durne ploty nie wierze i nie tylko dla tego że jak by to powiedział to stracił by fanów ale też z 3 powodów 1nikt nie potrafi powiedzieć gdzie taką wiadomość znalazł nie potrafi podać linku do niej w necie 2 nie ma żadnej zgodności gdzie to leciało w TV i kiedy albo wszyscy zapomnieli albo podają przeróżne stacje na których to miało lecieć . 3 nie ma jedno znacznej wersji co konkretnie takiego Em zrobił lub powiedział na wywiadzie czy w ogóle na tym programie ba te wersje się same na wzajem przekreślają jeden gada że obraził tylko Żydów drugi że tylko polaków jeszcze inni twierdzą że oberwali w ogóle wszyscy Słowianie itd. nie ma jednoznacznych wypowiedzi na ten temat .

,,a tak w ogole co do ema to poslcuahj beefu eminem vs everlast
tam od razu widac ze eminem to pajac a everlast to normalny facet. ''

co do tego Beefu to ja mam inne odwrotne zdanie Em wygrał

,,eminem po porstu lubi byc w centrum uwagi. to taki tedunio ''

to porównanie pozostawię lepiej bez komentarza

jeszcze do Eminem 11 popieram cie Moby to beztalencie

Eminem11

eminem 11 zgadzam się z tobą kidyś na sprobowanie posłochałem jakiejś jego muzyczki to wywaliłem ją 30 sekundach słuchania wogle to techno to totalne badziewie

martek165

Eminem 11 zgadzam się z tobą kiedyś na spróbowanie posłuchałem jakiejś jego muzyczki to wywaliłem ją 30 sekundach słuchania w ogóle to techno to totalne badziewie

ps. sorry za byki w wypowiedzi wyżej zapomniałem walnąć na Worda

użytkownik usunięty
martek165

No to ładnie jebnąłeś z tym techno. Ja zawsze myślałem, że gatunek Mobiego to electronika i jej podgatunki, a tu dowiaduje się, że to jednak techno. Tylko mi nie pisz, że to żadna różnica (jednak jest, m.in dynamiczność i złożoność utworów), bo zrobisz z siebie jeszcze większe pośmiewisko.

martek165

Trochę ci się pojebało z tym techno.

aneta

Popieram i zgadzam się w 100% z wypowiedzią Anety. I jeszcze wypowiem się jako fanka Moby'iego że bardzo szanuje inne style w muzyce,bo jak wiadomo nie słucham tylko jednego.I nie uważam siebie za niewiadomo kogo,i nie wywyzszam się tym że śłucham takiej,a nie innegj muzyki. A i jeszcze jedno... niewiem o co ci chodzi z tymi małpami,to że jego muzyka odbiega znacząco od stylu Britney Spears nie znaczy że ktoś ma z mózgu siano...

baner9

Moby mi zupełnie nie przeszkadza i nie mam nic do niego, ani jego fanów. Mam natomiast pytanie do ciebie. CO TO KURWA ZNACZY ZRSS????? Tylko mi teraz nie ściemniaj że to żadna różnica, albo że literówka.

baner9

hahahahaha xD
hahaha... nie śmieszne.

użytkownik usunięty
baner9

A cóż to się tutaj podziało? Niezły bajzel! A jake wywody! Ja Mobyego lubię. Znam wiele utworów, albumów. Mogę powiedzieć, ze w jakimś stopniu wychowałem się na nim. Choć nie jestem fanem. Cenię go jako artystę. A słucham prawie wszystkiego, oprócz g.... serwowanego w Radiu Zet, RMF FM, Viva, 4 fun TV - czyli popu. A pod tym, co Waść napisał, to człek Waszego pokroju jeno podpisać się może!

baner9

Czy można by się dowiedzieć, o jakiego Chojnasa tu chodzi ?

baner9

Moby w latach 80' miał przygodę z Hard-core punk stąd pewnie jego "Lewacka" jak to określają "Prawaki" postawa.

mordercaprezydenta

Przypominam że rządy pełnił Ronald Reagan który obniżył podatki najbogatszym, odebrał ubogim zasiłki, obciął świadczenia socjalne, upokorzył związki zawodowe, wydał obywateli na łaskę bezwzględnych sił rynku. Wysłał do nisko płatnej pracy samotne matki, doprowadził do feminizacji nędzy. Pozostawił gigantyczny deficyt budżetowy. Przywrócił drapieżny kapitalizm, pozbawiony skutecznej kontroli, nastawiony na zysk i utowarowienie wszystkiego. Dodam jeszcze że nie kibicuję lewej czy prawej stronie bo obie te strony zajmują się tylko walką między sobą pod przykrywką dobra obywateli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones