Misha Collins

Dmitri Tippens Krushnic

8,9
4 416 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Misha Collins

A myślałam że bardziej zaskoczyć już mnie nie może . Ale się myliłam . Podał swój numer na
twiterze :)

next__2

Widziałam, nawet odsłuchałam jego powitanie na poczcie głosowej , dziwne uczucie tak słyszeć go ,,na żywca".

Iwona605

Wczoraj chyba była mishapokalipsa, gdzie bym nie weszła wszędzie były posty typu "i called Misha Collins","I text to Misha" ;D

Demonka93

Pewnie miał niezły spam ;D

takeasmile

Na twiterze napisał że kiedy się obudził miał '' 40,000+ text and voicemails.'' :)

next__2

Wiem ,widziałam ;D Nieźle.

takeasmile

Obiecał na wszystkie odpowiedzieć.....obiecał!!!!!

Iwona605

mi niestety też nie odpisał , a zostawiłam mu z pięć wiadomości :(

next__2

Myślałam żeby zadzwonić,ale odpuściłam.Może później ;D
Pewnie ciężko mu odpowiedzieć na ponad 40 000 wiadomości.Może niech jeszcze poda dokładny adres ,ja chętnie do niego wpadnę ;)
Rozwaliła mnie jego wiadomość na twiterze o cukierkach na ulicy ;D

takeasmile

jakich cukierkach?:D

Iwona605

This is my voicemail. Make your voice a mail :)

next__2

Macie jeszcze jego numer bo noe chce mi sie szukać

mikearter

(323) 790-4967

takeasmile

Jeszcze +1 na początku-taki jest kierunkowy do USA

next__2

To nie był jego prawdziwy numer tylko coś w stylu Skype, założony specjalnie na potrzeby GISHWHES :)

next__2

Ja dziś próbowałam i "nie ma takiego numeru". Został usunięty?

zofik44

Na początku trzeba wpisać 001. Sama 1 to kierunkowy używany, gdy dzwoni się z USA ;)
Próbowałam przed chwilą zadzwonić - za 6s zabrało mi 2zł. Niestety "przechwyciła" mnie jakaś automatyczna sekretarka (zdecydowanie nie Misha xD)

miku_

Mi się zdaje że on po prostu już zmienił swój numer :p

next__2

Bardzo możliwe, a szkoda ;D

miku_

Ja pisalam do niego jakieś 2 tygodnie temu to jeszcze jego numer był aktualny. Poza tym Misha kocha swoich fanów i chyba nie pozwoliłby żeby nie mieli z nim kontaktu ;)

Demonka93

Ja przed chwilą dzwoniłam z początkiem 001 jak wyżej napisane. Był sygnał. Odebrał jakiś facet. To raczej nie Misha. Szybko się rozłączyłam ;_; No ale miałam małą nadzieję... :D Potem zadzwonię jeszcze raz hyhhyhyhyh

castiel_01

i jak? dodzwoniłaś się? xDDD

EwentualnieTotalnie

ja zadzwonilam dzis, wlaczyla sie sekretarka z glosem Mishy. troche jestem zdziwiona, ze po takim czasie jeszcze jest ten nr aktualny

next__2

To startuj, powinnaś już wiedzieć że jest w Związku Otwartym :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones