Misha Collins

Dmitri Tippens Krushnic

8,9
4 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Misha Collins

20.08

użytkownik usunięty

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISHA COLLINS! :DDD

Im straszy tym lepszy:)
100 lat:)

Kinomaniaczka_tvd

100 lat
(Tylko szkoda, że mu zdjęcie zmienili.)

użytkownik usunięty
MusicIsMyLive

prawda, ma lepsze zdjęcia! ale i tak jest genialny ^^

Ostatnio pokazywałam kuzynowi kogo w SPN grał Misha. Jest napisane że grał Lewiatana. Mój kuzyn gdy to zobaczył roześmiał się i zapytał się czy zagrał sklep...

użytkownik usunięty
MusicIsMyLive

haha, podobnie zareagował mój tata, gdy to zobaczył, ale ogólnie moja rodzina śmieje się z mojej lekkiej obsesji na punkcie oglądania tego serialu .__. btw. Misha świetnie zagrał te sceny, gdzie Lewiatany ''przejęły'' kontrolę nad Castielem :)

Moja przyjaciółka też się śmieje z "mojej lekkiej obsesji na punkcie tego serialu" :)

To najwidoczniej jest ten typ faceta, który z wiekiem staje się coraz bardziej przystojny :) a tak na serio to podziwiam go, że udaje mu się pogodzić rolę aktora/celebryty, działacza Random Acts, założyciela i organizatora gishwhes, zapalonego biegacza z rolą męża i ojca. W dodatku jest mega pozytywną osobą i po prostu nie można go nie lubić ;)

użytkownik usunięty
Demonka93

tak, to prawda, ważne jest to ile robi nie tylko dla swoich fanów ale też innych ludzi, a nigdy się tym nie chwalił tak publicznie jak to czasem mają w zwyczaju inne gwiazdy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones