Min-hee KimI

8,6
1 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Min-hee Kim

Wow! Powinna dostać Oskara za rolę w filmie nieanglojęzycznym lub w ogóle jakiegoś Koreańskiego Oskara. Ta mimika twarzy, niby nic nie wyrażająca, ale z drugiej strony... Swoją drogą oryginalna uroda wśród Azjatek, ładna.

użytkownik usunięty
Villemo_1

Fakt, rewelacyjnie zagrała. Co do urody, to zawsze gdy czytam komentarze w których ludzie chwalą urodę jakiejś Koreanki, to przypomina mi się co czytałam o obsesji na punkcie operacji plastycznych i kulcie piękna w Korei Południowej. One masowo się tam operują, bywa że wiele z nich po operacji nie przypomina dawnej siebie. Inna twarz. To że ktoś chcę sobie coś poprawić i wierzy w to że operacja pozwoli się mu lepiej czuć, to nie mam nic przeciwko. Nie moja sprawa. Ale zawsze będę się zastanawiała widząc jakąś śliczną koreańską gwiazdę, czy ona jest taka piękna z urodzenia czy osiągnęła to dzięki operacji.

Piękne są z urodzenia.Zapewniam.

Villemo_1

Bardzo zdolna aktorka. Do tego niezwykle piękna o bardzo wyrazistej urodzie :) W Służącej nie można od niej wzroku oderwać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones