Milly Alcock

Amelia Alcock

8,2
4 623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Milly Alcock

Jest piękna. Ta uroda subtelna, kobieca, nieco zadziorna i łobuzerska. Piękna jak obrazek; jak dzieło sztuki. Znacznie piękniejsza od tej banalnej, grającej Daenerys w GoT, Emilii o pospolitej urodzie.

Ponadto Rhaenyra jest obdarzona inteligencją i mądrością, w przeciwieństwie do Daenerys, której głupota, brak zmysłu politycznego i szaleństwo (tak, szaleństwo u niej było widoczne już w pierwszych sezonach GoT, wystarczyło uważnie oglądać) doprowadziło ją tam, gdzie skończyła - pisałem już o tym gdzieś na poziomie 4. sezonu GoT, że to Dany jest szalona, a nie Viserys, jak się powszechnie uważało. Viserys był po prostu głupi. Ale dość już o tym.

Wracając do meritum Rhaenyra jest piękna, zaradna, inteligentna, wie jak dobrze grać w dworskie intrygi i wróżę jej pomyślną przyszłość... a wszystko to w przeciwieństwie do Daenerys.

To moja subiektywna opinia, ale możecie traktować ją jako prawdę objawioną.


Pokój ☮️

xobevil

Nie chcesz wiedzieć jak skończyła Rhaenyra jak już wypominasz komuś szaleństwo :D

Danio31b

To zróbmy tak, że mi nie powiesz, a ja poczekam i się przekonam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones