Millie Bobby Brown

8,5
24 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millie Bobby Brown

straciła dla mnie swój urok

użytkownik usunięty

jak ewidentna sodówka uderzyła jej do główki

Po czym to wnosisz? Pytam, bo wiele razy już to słyszałam, a szczerze mówiąc nie chce mi się oglądać wywiadów z nią. Co takiego w nich mówi/robi?

użytkownik usunięty
Celestern

Dla mnie to takie pozerskie zmanierowanie, przyjmowanie pozycji jak młoda dorosła itp

Też odniosłam podobne wrażenie. Może coś w tym jest.

Nie próbuję mówić, że taka postawa nie jest troszkę irytująca, ale zwróć uwagę na to, ile ona ma lat. W tym wieku z reguły człowiek czuje się już jak osoba dorosła i za wszelką cenę chce też za taką uchodzić. Dajmy jej dorosnąć i wtedy zobaczymy.

użytkownik usunięty
Mumbling_Gmork

no okaze sie ;) choc osobiscie nie spodziewam sie wiele dobrego po osobach z za duzym ego

Więc nie jestem jedyna? Też wydawała mi się w wielu wywiadach zmanierowana. I ten mocny makijaż, szpilki, zwłaszcza jeszcze kilka lat temu, kiedy była praktycznie dzieckiem...

Celestern

https://www.youtube.com/watch?v=GTXifqqYv9U

celebes

Ty na pewno nie byleś irytujący w jej wieku :P

Siwszu69

Tylko inni z tego wywiadu nie wkurzają, są naturalni. A Bobby wkurza swoimi manierami

Wiedziałem, że nie jestem sam. Co się stało z tą utalentowaną dziewczynką z Intruders?

aktorsko jest świetna.pozatym faktycznie zachowuje się nie zbyt skromnie w wywiadach. może jeszcze dorośnie ;D

Dziewczyna dojrzewa. Ma już 15 lat. To normalne, że sława uderza do głowy w młodym wieku. Oby tylko nie poszła w używki itd. Szkoda byłoby rozmienić taki talent na drobne.

siLk_2

Nie widze problemu w używkach. Po prostu trzeba umieć pić, palić i brać.

Pinkley_91

Tak, a raczej takie gwiazdy nie umieją ;)

Ludzie ta DZIEWCZYNKA ma dopiero 15 lat ledwie skończone. Specjaliści od visingu przerobili ją na 25 lat... Jest bardzo ładna jak na brytyjkę i do tego całkiem zdolna.

Ale taka refleksja... i to nie żart , na prawdę się zastanówcie:

- czy chodzi do szkoły
- czy zda maturę
- czy pójdzie na studia
- czy umie matematykę powyżej dodawania, czytać i pisać
Bo co ona biedna w życiu osiągnie jak nie przejdzie etapu szkoła - studia - praca.... do biedronki jej nie przyjmą

Przemyślcie z dystansem bo to bardzo głębokie.

A i jeszcze jedno - w naszych warunkach zmuszali by ja do szczepień w nfz i nie mając podkładki w aktorskiej rodzinie nie zagrała by nawet w rodzince pl

BSG_fun

Nawet bez wykształcenia, już osiągnęła więcej niż ty osiągniesz do końca swojego żywota.

BSG_fun

z tym,że jest Ona hiszpanką ;)

Kasha

jest brytyjką, urodzila sie tylko w Hiszpanii

Mam takie samo wrażenie. To chyba najmocniej "postarzona" gwiazda dziecięca, jaką widziałam w ostatnim czasie. Przecież ona dopiero co skończyła 15 lat, czyli na początku kręcenia serialu miała zaledwie 12 lat! A od początku jest ubierana jak kobieta 20+, nosi bardzo ciężki makijaż i niestety nawet jej zachowanie wpisuje się w ten obrazek - jest potwornie zblazowana i zmanierowana. W sumie to przykre, bo talent ma, tylko chyba nie ma nikogo w jej otoczeniu, kto zadbałby o zdrowy balans w jej życiu.

Kiki_Kot

" To chyba najmocniej "postarzona" gwiazda dziecięca, jaką widziałam w ostatnim czasie" -> Moim zdaniem chociazby Roksana jest dużo lepszym przykładem. Millie to przy niej pikuś. Widziałam wywiady oraz zdjęcia każdej i jak dla mnie Millie nie jest aż tak wyzywająco ubierana i malowana jak Roksana. Nie widziałam tez zarozumiałego zachowania jak u naszej rodzimej gwiazdy (dała dyrektorowi szkoły swoją płytę z autografem za pomoc w umożliwieniu udziału w Eurowizji, radzi innym starszym artystom jak mają się prezentować przed kamerą), a ma ku temu wiecej powodów moim zdaniem.

Dziwi mnie, że takie krytykowanie zachowania nastolatki leci pod jej adresem, a nie jej rodziców. To ich zadanie - pokazać jak powinna zachowywać się i wyglądać dziewczyna w jej wieku. Tylko kasa i kasa. Grunt, że dzięki niej mieszkają w willi i stać ich na drogie samochody. Polecam obejrzeć film dokumentalny o dziecięcych gwiazdach na HBO "Dzieciaki z showbiznesu". Bardzo dobrze pokazuje, że zabierane jest im dzieciństwo i spełniają ambicje rodziców.
Wina leży też po stronie ludzi od wizerunku, którymi jest otoczona. To oni ją ubierają , malują na premiery i mówią jak ma się zachowywać podczas wywiadów.

Patianna

Kto to jest Roksana?

roxeane

O! Zapomniałam o nazwisku xd Miałam na myśli naszą Roksanę, Roksanę Węgiel :)

nie obchodzi mnie i nie interesuje to jaki aktor jest w życiu prywatnym i w jaki sposób radzi sobie ze sławą,
za to bardzo interesuje mnie jakim jest aktorem, koniec, kropka.
skupiam się jedynie na tym jak wykonuje swoją pracę

Szczerze mówiąc, mam to gdzieś. Nie muszę z nią mieszkać. Oglądam Enolę i jest świetna. Nie będę tropił kompromitujących filmików na tweeterze, bo po co. Ma mnie bawić w rolach, nie w życiu. I robi to.

użytkownik usunięty
Woooo

Dziecko, jak ta cała Enola Ci się podobała, to właśnie dziecko jesteś i lepiej się nie wypowiadaj. Ta zmanierowana małolata Cię „bawi”? Winszuję.

Woooo

Ciężko oddzielić sztukę która wykonuje artysta od jego życia prywatnego. Jak Trynkiewicz by zagrał fajną komediową rolę w filmie to też byś śmiał bo taki zabawny z niego gość i w sumie nieważne że kiedyś tam gwałcił i zabijał małych chłopców?

To nie ona sobie dobiera stylizacje, tylko specjaliści pd tego. To media, stylizatorzy gwiazd oraz Hollywood kreują 16 - letnią dziewczynkę na dorosłą kobietę. Ona sama dojrzewa, w tym wieku nastolatki czasami zachowują się trochę niepoważnie i mogą epatować pewną pretensjonalnością. Także ocenianie nastolatki przez pryzmat jakiś wpadek w zachowaniu jest moim zdaniem krzywdzące.
Jest dobrą aktorką i to się liczy. Nie rozumiem, czemu ludzi tak interesuje zycie prywatne aktorów i aktorek. Juz abstrahując od faktu, ze to tyko 16 - latka.

https://youtu.be/LTsLWVJNgWo

Faktycznie strasznie zadziera nosa i w wywiadach robi naprawdę złe wrażenie - plus jej wypowiedzi na mediach społecznościowych są niekiedy naprawdę żałosne ("Ziemia jest płaska" - kurvvvva, serio?!?!)

Jest jeszcze nastolatką, owszem, ale nie wszystko można zwalać na wiek. Jej koledzy z planu tak nie gwiazdorzą jak ona.

No cóż... Na razie jest sporą gwiazdą z olbrzymimi zasięgami w mediach społecznościowych. Więc na brak pracy - póki co - narzekać nie będzie. Jednak czasy trochę się jednak zmieniły i teraz producenci patrzą nie tylko na twój talent i popularność, ale też i dużym czynnikiem staje się charakter na planie. Już nie takie gwiazdy przez charakterek kariery podupadły: Sharon Stone, Edward Norton, Katherine Heigl, Steven Seagal.

Niestety musze się zgodzić... wygląda teraz jakby startowała w konkursie najlepiej wyglądająca 40stka.... a ma dopiero 18 lat...

ojej, straszne, uderzyła jej sodówka i polskie gównioki już nie widzą w niej uroku. Co ona teraz pocznie?

ojej, straszne, uderzyła jej sodówka i polski gówniok już nie dostrzega w niej uroku. Co ona teraz pocznie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones