Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Poza tym nie rozumiem zachwytów nad jej rzekomo wyjątkową urodą, która w rzeczywistości jest
przeciętna (5/10).

maIinowa

Jakiś czas temu widziałam zdjęcia totalnych kocmołuchów wybranych przez jedną gazetę do upiększania przez profesjonalnych wizażystów, a potem zdjęcia robił profesjonalny fotograf - trudno było uwierzyć, że to ta sama osoba. Dokładnie to samo jest z tą Kunis, która na zdjęciach zrobionych na ulicy wygląda po prostu fatalnie.

VolfinaDeVolf

Można wiedzieć, jaka to była gazeta? Sama chętnie bym coś takiego obejrzała.

kamil_aleksander

Zgadzam się z Tobą, mała, pyzata z dużymi oczami ot to co ona ma, aaa i jak dla mnie marna aktorka.

titka_dritka

Dobrą rolę miała tylko w That 70's Show, a reszta raczej kiepsko.

kamil_aleksander

Cicho zazdrośniku........ prawda jest taka, że takie ślicznotki to prawdziwa rzadkość.

kamil_aleksander

Tez tak mysle. Jest wiele ladniejszych aktorek .

użytkownik usunięty
kamil_aleksander

Zgadzam się, to zwyczajna przebrzydła ruska k...w. Zero urody, zero talentu. Może jakiś omamiony gorzałą kacap wali sobie konia na jej widok. Paskuda, nieporozumienie, precz z nią.

kamil_aleksander

W makijażu ładna ,seksowna , na pewno może sie podobać ale bez niego wygląda kiepsko i staro .Są aktorki które bez makijażu wyglądają ładnie a Kunis sie do nich nie zalicza.Makijaż i stylizacje dodają jej urody i pazura.Co do gry aktorskiej ... hmm dla mnie jest bardzo przeciętna . O ile w ,,Ted'' ,,To tylko seks'' i ,,Złych mamuśkach'' wypadła całkiem fajnie ..to w filmach fantasty jakoś jej nie idzie i wypada sztucznie.

kamil_aleksander

Jeśli nie umiesz postrzegać urody mily kunis to powodzenia w życiu

kamil_aleksander

co sie komu podoba o gustach sie nie dyskutuje kazdy ma swoje typy osobiscie chcialbym miec ja za zone ale to w swerze marzen ;) co do aktorstwa kazdy aktor ma gorsze i lepsze role duze znaczenie ma tez sam film scenaroiusz itp itd

kamil_aleksander

Stulejarze i gimnazjalne głąby dają jej dyszki i stąd jej wysoka ocena. Śmiech na sali. Patrzę właśnie, że genialna Audrey Hepburn ma niższą średnią niż ten pajac Mila. Wielcy znawcy kina hehe. Do kamieniołomów a nie filmy oglądać :)

kamil_aleksander

Następna ciotka pisze o urodzie aktorek...
Weź spadaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones