Mila Jankowska

7,1
1 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Jankowska

Nic mnie w polskim kinie nie denerwuje tak bardzo jak w ostatnim czasie wpuszczanie na siłę aktorów młodego pokolenia, którzy za nic nie potrafią grać ale tatuś/mamusia są aktorami czy pracują przy filmie jak mama tejże pseudoaktorki. Co łączy Milę Jankowską, Helenę Englert, Julię Wieniawę? To że wszystkie męczą nas sobą na ekranach, a żadna z nich nie zrobiła nawet kroku w kierunku szkoły aktorskiej. Ja wiem, że posiadanie wykształcenia nie zawsze się wiąże z umiejętnościami, ale tutaj nie ma ani jednego, ani drugiego. Poprzednie pokolenia dały nam wiele aktorów których dzieci poszły w ich ślady- Łukasz Garlicki, Mateusz Damięcki, Bartosz Opania, Jerzy Stuhr czy nawet Misiek Koterski. Aktorami byli różnymi, ale przynajmniej mieli w sobie choć trochę zapału i chęci by zdobyć te wykształcenie aktorskie. A dzisiaj? Trochę instagrama, trochę znajomości, jakiś film, jakiś serial, kampanie fundacji/marek i jesteś ustawiony. Ja wiem że w Polsce jest cała masa świetnych aktorów i aktorek młodego pokolenia. Ale jak ma być dobrze skoro miejsce im w większych produkcjach zajmować będą takie aktorskie wydmuszki? Polskie kino będzie schodziło coraz niżej i niżej, już teraz najważniejsze są cyferki w arkuszach exceli, nikt się nie podejmie robić filmów na kształt W. J. Hasa, a dodając taką "plejadę" aktorów, nie ważne jak grają, ważne że na instagramie rozpromują+ fani przyjdą, to za kilka lat pozostanie nam już tylko i wyłącznie wracanie do produkcji sprzed lat. Nie wyobrażam sobie żeby kiedykolwiek powstała dobra produkcja z grą aktorską Wieniawy, Englertowej czy Jankowskiej na obecnym poziomie. Tym bardziej jak dalej ich kariery to będzie jedynie osiadanie na wątpliwych laurach...

michalxd21

Ale ta córka Englerta to jest po szkole aktorskiej, ukończyła ja chyba w U.S

Redrum

Nie ukończyła, była, zaczął się covid wróciła, zaczęła szkołę ojca, ale po tym jak złapała kilka pseudoról cieszyła się na instagramie jak ją rzucała. Czyli ostatecznie wykształcenia nie zdobyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones