Mike NewellI

Michael Cormac Newell

7,3
1 351 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Mike Newell

jak gość który nakręcił Donniego Brasco mógł zrobić gniota czwartą część Harrego , Cztery wesela i pogrzeb też są niezłe ale jak mógł potem nakręcić takiego gniota

Kojak

A tam czepiasz się.
Widać że gościu nie ogranicza się, stale poszukuje a co za tym idzie stale chce czegoś nowego- człowiek musi się rozwijać!!
Nie można wymagać od reżysera by był ściśle w jednym prądzie i tylko tam się rozwijał bo to po prostu nudne jest.
I każdy człowiek tak ma- monotonność prowadzi do nudy!!!!
Zresztą porównaj sobie filmy które zrobił przed Donnim- to też nie były arcydzieła-raczej moim zdaniem filmy przyziemne!!!
pozdrawiam

ghost320i

no słuchaj czytałem wszystkie części Harrego - bo lubie czytać i tyle a nie że coś tam - obejrzałem wszystkie ekranizacje i nijak się mają do książek które nawet wciągają , A jak obejrzałem Donniego Brasco - zachwyt zupełny , film rewelacja , no i patrze kto jest reżyserem - i całkowita niespodzianka świetny film a teraz takie coś , zresztą Idziak też szuka wyzwań - robił zdjęcia do 5 części Pottera a poza tym prowadzi jakieś warsztaty filmowe dla młodzieży

Kojak

bo ja wiem czy gniota.... no najlepszy to ten film nie byl ale Mike wklada w rezyserowanie duzo siebie i mysle ze to tez sie liczy... i tak go lubie...:P

Kojak

hp jako rzemiosło filmowe był całkiem niezły.
co do treści nie należy winić reżysera tylko pisarkę, że stworzyła taką papkę dla mas.

Kojak

ale to troche smutne ze wszystkie watki na forum maja w temacie "harry potter"...
a mnie zdziwilo ze on jest rezyserem tego przyszlego hitu - Prince of Persia. Kasa mu sie konczy czy jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones