Mike BaileyIV

Michael James Bailey

7,8
1 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mike Bailey

Nie wiem dlaczego, ale on mi sie podoba :)) nie jest przystojny, ale ma to cos. Az chce sie go ogladac. I nie chodzi mi oczywiscie o gre aktorska. A w dodatku ten jego glos mnie rozbraja. I swietnie wyglada w czapce ;)

paatryycjaa00

Mi też się bardzo podoba. Ma w sobie coś takiego... uroczego. I ma słodki uśmiech :)

Coralin

Zgadzam się!!!! To Jego bym wybrała,jakbym miała takich kolegów jak w skins...Jest...Słodki.

paatryycjaa00

Zgadzam się w 100% :D

paatryycjaa00

no to jest nas więcej, bo mnie również zauroczył ;)

paatryycjaa00

mike ma coś takiego ,że wygląda zajebiście w gadającej koszulce z ,,super psem"

zenekHaha

ja równiez mam do niego słabość ;)

zenekHaha

Aaaha! Może dlatego, że mial takie fajne luźne spodnie do tego, a taki obcisły pseudo-sweterek do niego pasował i wyglądał w tym yummy ^-^

paatryycjaa00

O NIE, zdecydowanie lepiej wygląda bez czapki <3
Kocham wręcz sceny, kiedy chodzi bez czapki : )

paatryycjaa00

A ja przez niego zacząłem jak głupi chodzić w czapce i zdjąć jej nie mogę !
Monkey see monkey do.
Moja ulubiona postać z wszystkich (jak dotychczas) trzech generacji.

Ikaruspl

w czapce!

paatryycjaa00

Oł jea! Jednak znalazłam ludzi podobnych do mnie! ^-^
Sid rlz, z czapką, czy bez, jest genialny. I tak jak powiedziała reszta - jest strasznie słodki *-*

Osoba_bez_imienia

dołączam się do poprzednich komentarzy! ma coś w sobie !!

paatryycjaa00

A juz myslalam, ze tylko ja jestem taka 'dziwna'. Wszyscy mowia o Tonym, a ja naprawde uwielbiam Sida. Nie wiem czemu, nie jest przeciez zabojczo przystojny, jednka ma cos w sobie. Szkoda, ze nie ma go w dalszych sezonach, strasznie go polubilam. Chociaz Maxie takze jest niczego sobie, od zawsze mam slabos do blondynkow <3

paatryycjaa00

zgadzam się :D

paatryycjaa00

Ja również go uwielbiam. Owszem nie jest super przystojny ale za to uroczy i zabawny, zawsze się uśmiecham kiedy słyszę słowo 'f*ck' z jego ust.
Po prostu świetnie wykreowana postać, jakby to Cassie ujęła - 'WOW' ;).

paatryycjaa00

Myśle tak samo ❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones