Mieczysław Voit

8,2
14 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mieczysław Voit

Byłem niedawno na cmentarzu Powązkowskim.Znalazłem grób,tego wspaniałego aktoru i jestem w szoku.Od 16 lat,czyli od momentu Jego śmierci na miejscu pochówku stoi zwykły brzozowy krzyż i nie ma pomnika.Nawet jednego znicza,tylko jakies kolorowe kwiatki rosną,które najprawdopodobniej same tam się zasiały.Nie rozumiem takiej sytuacji w ogóle.Chyba tylko w Polsce cos takiego może mieć miejsce.

mrocu

Może chciał mieć na grobie zwykły brzozowy krzyż a nie pomnik?

brzeczyk

Widziałam ze dwa tygodnie temu przy cmentarzu panią Horawiankę, więc chyba ktoś dba o ten grób. Piszę do Ciebie, bo założyciel tematu chyba jest nieczynny.

mrocu

Zamiast wtedy biadolić, i robić wyrzuty wszystkim razem i każdemu z osobna zadbał byś sam o miejsce spoczynku Pana Mieczysława i postawił przy okazji znicz, a nie masz pretensje do całego świata. Nie przyszło Ci do głowy że jego krewni mogą żyć w dalekim dystansie od Warszawy lub nawet co gorsza też mogą już nie żyć lub podupadać na zdrowiu?

mrocu

To posprzątaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones