Michele Soavi

5,8
76 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michele Soavi

Nakręcił dwa świetne filmy ("Stagefright" i "Cemetery Man"), dwa "mogące być" i zaczął nagle robić jakieś nic nie znaczące filmy dla TV... I po co? Szkoda. Dobry byłby z niego reżyser horrorów.

Malignus

Popieram. Choć może po prostu stracił serce do gatunku? Może lepiej zejść ze sceny i zostać zapamiętanym jako mistrz, niż tworzyć filmy bez ikry? W końcu opinia Argento ucierpiała dość po jego ostatnich wyczynach. A gdyby odszedł 15 lat temu został by może zapamiętany jak mistrze bez większych wpadek na koncie...
Tak swoją drogą nagrałem sobie ostatnio z Zone Europa jeden z tych "nic nie znaczących filmów dla TV" - "Il Testimone" i chyba go obejrzę, tak z ciekawości.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Zgodzę się z wami. Jedno małe "ale". Dellamorte Dellamore, La Chiesa czy Il Testimone to są świetne produkcje... wspaniale wyreżyserowane i widać w nich talent i możliwości Soavi... nagle taki zwrot. Można iść drogą np. Stuart'a Gordon'a czy Brian'a Yuzna lub Peter'a Jacksona czy Sam'a Raimi... itd itp. Droga Soavi średnio mi odpowiada ale to tylko moja subiektywna opinia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones