Michaela Conlin

8,0
1 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michaela Conlin

Wprowadza tam dużo ciepła i pogodności. Bardzo lubie ją w tym serialu:) Ogólnie śliczna aktorka, o nietypowej urodzie... moze się jeszcze rozwinie i o niej usłyszymy ciut wiecej...
A tak w ogóle to fajnie pisać pierwszy post :DD
Pzdr dla wszystkich piszących tu po mnie:))

tanczaca_elizabeth

Masz rację:-) Jej kreacja w "Bones" jest po prostu ŚWIETNA:-) A obok wątku B&B wątek jej i Hodginsa jest moim ulubionym;D

Mino

Owszem. Jako Angela jest po prostu boska. Wprowadza humor... no i ten wątek z Hodginsem...:)
Mam nadzieję że rozwinie się jako aktorka. Ale mam również nadzieję że wtedy nie przestanie grać w Bones :)

tanczaca_elizabeth

Tak, nadaje wszystkim tym "dziwakom" bardziej ludzki charakter. Jest całkowitym przeciwieństwem głównej bohaterki i może dlatego jest chyba moją ulubioną postacią w serialu:)

Anick_2

Racja :) Ja też uwielbiam Angelę ;D Jest zajęęę!
Taka typowa artystyczna dusza.^^

Nevis200903

bBardzo fajna aktorka tylko szkoda ,że w mało fimach grała ;( Jako Angela jest suuupcio lubie ją bo B&B

tanczaca_elizabeth

Całkowicie się zgadzam ;) Idealna aktorka, uwielbiam ją oglądać w "Kościach". Sympatyczna, wprowadza tam dużo słońca, aż miło się ogląda ;) Uwielbiam ją :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones