Michael Praed

Michael David Prince

8,8
696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Praed

Genialna rola boskiego Michaela ,moim zdaniem on się do tej roli urodził.Szkoda tylko ze możemy się nim
delektować w dwóch seriach ( 13 odcinkach) ,bo trzecia seria bez magii Praeda to już druga liga,ale mimo
wszystko chyba Michael/Robin musiał zginąć bo tak kończą bohaterowie i tak się tworzą legendy.

Pustelnik_4

Mam nadzieję że Michael na zawsze pozostanie Robin Hoodem wszech czasów , ale wyczytałam gdzieś ze kręcą nową wersję Robina z Russelem Crowe i twierdzą ,że to ma być najlepsza wersja Robina jaka kiedykolwiek powstała pożyjemy zobaczymy .Ja jestem niezmienna w uczuciach Michael na zawsze dla mnie pozostanie jedynym i najlepszym Robinem i już nic ani nikt nie jest tego w stanie zmienić.,Osobiście nie wierzę że uda im się odtworzyć taki klimat jaki jest w Ros, a on w dużym stopniu zadecydował o magi i wyjątkowości serialu, można by tak wyliczać bez końca co jest w tym serialu niepowtarzalnego czego po prostu nie da się powtórzyć jednym słowem Ros - forever !!!

Pustelnik_4

Wspaniały serial. Jednym słowem jedyny, niepowtarzalny Robin :)))

Agi_i_Mis

Do dziś pamiętam, jak wyłam jako dzieciak, jak go zabili. Chyba z tydzień nie mogłam dojść do siebie. A serial rzeczywiście jest wspaniały, magiczny i niepowtarzalny.

selene_

Jak go zastąpił ten blondas to już Robin Hood serialowy stracił dla mnie i się zawiodłem! Nie mogłem się przyzwyczaić do nowego aktora, bo poczułem się zawiedziony!

aniolek1234

No ja też parę dni zbierałem się do kupy jak wszedł blondas. Trójka, Michael Praed i genialna muzyka Clanad - wyciskająca w 100% łzy. Nie da się tego powtórzyć, nawet jak do nowego Robin Hooda muzykę napisałby sam James Horner...

Pustelnik_4

A najgorsze, że odszedł bo chciał zagrać na Broadway`u w "Trzech muszkieterach"... A przedstawienie było kompletną klapą podobno. Za to Nazir poszedł w drugą stronę: miał zginąć już w drugim odcinku, ale tak dobrze grał, że musieli specjalnie zmienić dla niego scenariusz... żeby jednak przeżył :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones