Michael Praed

Michael David Prince

8,8
693 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Praed
Rob_Rock

popieram. oglądałem ten serial ponad 20 lat temu. teraz postanowiłem go odświeżyć, jestem na 3 sezonie - ale to już nie jest to samo co dwa poprzednie ;)

harnas_007

Zgadzam się trzecia część bez Michaela ssie,Jason sie starał,dobrze zagrał syna hrabiego,ale postać Robina-wieśniaka w wykonaniu Preada jest po prostu wyśmienita i fenomenalna,nikt nie potrafiłby go zastąpić.

Psycho_Daddy

DOKŁADNIE! Ja miałam wrażenie, że ten trzeci sezon był trochę ciągnięty na siłę... A Robin (Michael) na spółę z Nazirem i resztą ekipy hipnotyzowali mnie siedzącą z otwarą z podziwu japą przed ekranem ;) Nie opuściłam nawet jednego odcinka i kazałam się wołać z huśtawek kiedy tylko się zaczynało :) to były czasy...

mia_81

Mam pytanie nie nagral może nikt tego serialu z TV jak lecial albo TVP 1 TVP3 lub RTL7????

tiger29

można go obejrzeć w necie np na ekino.

mia_81

NO tak, w miniserialach Robin of sherwood, Twin peaks, Rzym, Spartakus oraz Gra o tron są elektryzujące kreacje.
W Robinie najlepszy był szeryf, Gisburne, Will Szkarłatny, Robin, Nasir. Dobrze że nakecili też miniserial Rzym,
Spartakus i Gra o tron, bo brakowało takich miniseriali z ciekawymi interesującymi postaciami.
Podobna rola do szeryfa z Robin of sherwood jest Batatiusa ze Spartakusa-Krew i piach :)

returner

Spartakusa nie widziałam, ale dzięki za sugestię. Na pewno sięgnę. Co do Robina, czy Twin Peaks zgadzam się w 100%. Na szczęście z teraźniejszej masy, niestety w większości beznadziejnych gniotów, można wyłowić takie perełki jak Boardwalk Empire;) jest nadzieja;)

mia_81

W Rzymie genialne kreacje były Marka Antoniusza, Atii czy Oktawiana.
W "Grze o tron" kolosalne wrażenie robią Tywin Lannister, Littlefinger czy Lord Varys.
Wiesz ogólnie "Rzym" czy "Gra o tron" wciąga od 1 odcinka i mają bardzo wysoki poziom, a żeby sie przekonać do "Spartakusa" potrzebowałem 3-4 odcinków, na szczęście poziom rośnie wprost proporcjonalnie im bliżej końca :)
1 sezon Spartakusa z 2010 oraz prequel z 2011 ma wysoki poziom, niestety 2 i 3 sezon trochę gorsze.
Ogólnie "Spartakus" też świetny. Najbardziej zrobiły na mnie wrażenie role Batiatusa, Ashura, Lucretii, Ilithyii, Doctore Oenomausa, Gannicusa, Gaii, Krassusa :)

harnas_007

ja właśnie dziś zapodaje na dvd 4 odcinek III sezonu:) i masz racje to juz nie to samo co kiedyś, ale wspomnienia wracają z dzieciństwa i ferii:) a że za oknem śnieg pada a mamy kwiecień to prawie jak ferie 25 lat temu :):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones