Michael Mando

8,4
6 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Mando

Super sprawa, że świetna gra Mando została doceniona na tyle, aby wcelić go i przyznać mu znaczącą rolę w universum Marvala/Sony i filmach o Spidermanie :)
Kto widział homcoming ten wie, że jego rola jest merginalna, ale kto został do sceny po napisach, ten również wie, że w kolejnym filmie będzie już dużo, dużo większa. :)
Rewelacja, nie mogę się doczekać aby zobaczyć go w pełnej kreacji/kostumie.
Nie chcę pisać kogo zagra, bo być może niektórzy jeszcze nie wiedzą i wolą się dowiedzieć w inny sposób ;) Niemniej nie trudno to sprawdzić, wystarczy wpisać imię jego bohatera w google.
Super, nowy spiderman i tak mi się bardzo podobał, ale zobaczyć w nim Mando to była wisienka na torcie! :)

Stolarcfc

skorpiona zagra :)

Stolarcfc

No i po chłopie...
A tak dobrze się zapowiadał.

DEViANT_PL

Co masz na myśli?

Stolarcfc

A tak 'głośno' myślę :P

Mam nadzieję, tylko że nie zrobią z niego kolejnego super bohatera co majtki na rajtuzy ubiera.. prędzej antagoniste.

W mojej opini on nie pasuję do takich filmów...
Bardziej jakaś gangsterka, akcja a nie te block bustery.

użytkownik usunięty
Stolarcfc

Ja domyśliłem się że może zagrać Skorpiona , po tatuażu na szyi, potem zobaczyłem nazwisko Mac Gargan i wszystko stało sie jasne:D Swoją drogą po Vulturze przydałby się jakiś brutalny przeciwnik (taki jak Skorpion) .A wy kogo byście typowali na kolejnego Villaina?

Stolarcfc

No i jak tam jego wielka rola w kolejnym filmie ze spider-manem? Chyba niezbyt wypaliła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones