Michael EmersonI

8,5
5 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Emerson

Gdy pierwszy raz zobaczyłam go w Lost to zwróciłam na niego uwagę tylko z powodu jego oczu, po paru odcinkach polubiłam go, a teraz stał się moim ulubionym bohaterem ;) Emerson jest świetnym aktorem, nie wyobrażam sobie żeby kto inny mógł zagrać Bena, jego rola jest fenomenalna. Najlepszy aktor z tego serialu, razem z aktorem grającym Locke'a, są genialni ;) Żałuję że nigdy wcześniej nie zobaczyłam tego aktora w jakimś filmie. Mam nadzieję że po roli w Lost dostanie jakieś ciekawe propozycje ;)
Mam pytanie czy ktoś mógłby mi doradzić który film z jego udziałem obejrzeć ? sprawdzałam wszystkie w których grał i oprócz ''Ready? OK!'' w żadnym nie był wymieniony na początku czołówki a chciałabym obejrzeć film w którym nie będzie tylko w kilku scenach ;) Z góry dzięki za pomoc ;)

agatka260492

Żadnego filmu takie raczej nie znajdziesz zresztą w Ready? Ok! i tak jego rólka jest epizodyczna i nie zajmuje w sumie więcej jak 10% trwania całego filmu. Może jakieś odcinki seriali The Inside albo The Practice tam go można trochę więcej zobaczyć

Joker_27

Ale jego postać i tak ratowala ten film.

agatka260492

zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones