Michael Cera

Michael Austin Cera

7,4
12 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Cera

taki nieporadno-uwodzicielsko-dziewiczo uroczy

basik_12

"dziewiczo uroczy" - bardzo dobre określenie, podpisuję się pod tym postem :))

basik_12

Przeuroczy jak dla mnie

basik_12

nie wiem dlaczego, ale mam do niego słabość ; p no i ma coś w sobie z Jacka White'a

greywalker

Jacka??
Zastanawiałem się i nie znalazłem żadnego podobieństwa.
Jack to typowy "blues-rock" man ;D
A Michaś nie wygląda na takowego.

Kaguro

no wiem, ale zawsze jak na niego patrze to w jakiś sposób mi przypomina Jacka ; p

basik_12

Pedałkowato-beztalencio-zdziwiony. Na pewno promuje go jakiś reżyser-gej, któremu wpadł w oko, bo innego powodu do obsadzania go w filmach nie widzę, on nie ma ani wyglądu, ani nijakiego talentu.

Giuseppe_Baldini

hmm tylko nie myśl o nim za dużo jak będzieszsię pieścił hehe

bansiqe

TFU! Nie patrz każdego po sobie, pederasto obrzydliwy.

Giuseppe_Baldini

a ty homosiu zakamuflowany

bansiqe

Nie masz co smalić do mnie cholewek, bo nigdy się nie zapiszę do twojego klubu głosujących na paliknura zboczeńców.

Giuseppe_Baldini

taa tylko bedziesz ich cichym wyznawcą hahaha

bansiqe

Dobrze, że się zdradziłeś, już cię wpisałem na listę. Przyda się ona, jak wkrótce się będzie was podsadzać do pobujania na latarni.

Giuseppe_Baldini

jakie ty masz fantazje :-P

bansiqe

Uuu, a jaki mam poziom poprawnej pisowni - patrz, zdanie trzaskam z wielkiej litery.

Giuseppe_Baldini

szukaj dalej może pozbędziesz się kompleksów

bansiqe

A ty może poszukaj sobie jakichś przyjaciół i znajdź pracę, a nie bez przerwy na FW siedzisz i się przypierdalasz do srających na twoje pedalskie zaloty użytkowników?

Giuseppe_Baldini

na filmwebie szukac przyjaciół ? hmm nie rozśmieszaj mnie swoją głupotą i co do pracy to chyba włazisz na filmweb zeby się po niej powyżywac i jakbyś była bytrzejszy do byś zauwazył że nie jestem facetem , przyznaj się lepeij gdzie ty pracujesz ?

bansiqe

Ojojoj, skąd te nerwy, podszywający się pod dziewczynę bezrobotny zboczeńcu?

Giuseppe_Baldini

a skąd on i bezrobotny , panie kiepski?

bansiqe

oboje powinniscie dostac po ryju za "homosie", "pedaly" i cala reszte wyzwisk. dlaczego w naszym polskim ciemnogrodzie kazdy ladny, zadbany facet jest wyzywany od "pedalow"? jakie to polskie

Giuseppe_Baldini

i jak tam twoi przyjaciele? 23 o jak dużo i to realnie się z nimi przyjaźnisz?

bansiqe

Tylko biedronkowo.

Giuseppe_Baldini

ja sprzet dla górnictwa sieroto z biedrony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones