Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

ma ktos informacje jak on sobie takie miesnie wypracowal

dawid10809

niestety to poufne informacje

SylwiA8_

zartwonis klasyczny..

SylwiA8_

zartownis klasycznym

SylwiA8_

ta tajne /poufne

dawid10809

Mam taką szaloną teorie. Nie wiem czy mogę o tym pisać i trochę się boję ale ... Wydaję mi się, że ćwiczył prawdopodobnie na siłowni !

Piotrek14

to wiem ale jakas technika tez musiala byc

dawid10809

nie szaleje, tylko wykonuje ćwiczenia, które działają na całą sylwetkę, zamiast bezmyślnie "pakować"

nie oszukujmy się, stać go na trenera, który kieruje jego wysiłkowymi poczynaniami.

jest jeszcze inna możliwość - baaaaaaaaaaaardzo dużo seksu... ale wtedy trudni byłoby mu chodzić *_*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dawid10809

yyyyy, to była trochę dziwna wypowiedź o_O / XD

Sylwiaczek666

wiem czasem tak mam sorki

dawid10809

Jak Masuka :D

MatiasPL96

o przypomnial mi sie fragment z 3 sezonu
Masuka : Deb,u ciebie na biurku zostawilem paczka z kremem
Deb:Swinia

dawid10809

Nie wiedziałem, że filmweb to jest forum fitness... Przejdź się na siłkę to Ci powiedzą jak mięśnie rozwinąć

Solo1989

ok.....

MatiasPL96

ale masuka ma tak zawsze

dawid10809

w 5 odcinku będzie jakiś grubszy wątek z nim.

MatiasPL96

w koncu :)

dawid10809

za to go uwielbiam :D

dawid10809

nie powiem że nie XD , ale po prostu jego teksty mnie rozwalają. Dexter i Masuka to najlepsze postacie z całego serialu:)

ankaa1989_filmaniak

1 sezon . On i Dexter przed hotelem,zakladaja te kombinezony
Dexter:dawno tego nie uzywalismy
Masuka:ja wczoraj ,u dziewczyny
Dex:nie koncz

dawid10809

Ja uwielbiam ten z Quinn i Masuka :
Quinn sprawdza rysopisy ważne dal sprawy trójkowego...wchodzi Masuka mijając jakiegoś gościa i mówi coś w stylu (dokładnie nie pamiętam)
- hahaha Justin Bieber, wtedy Quinn mu rzuca spojrzenia pełne zażenowania a Masuka - nie żebym wiedział kto to jest :D

ankaa1989_filmaniak

to bylo tak: Hahaha Justin Bieber.Quinn z tym spojrzeniem.Nie zebym byl jego fanem czy cos

dawid10809

albo jak stali nad martwa Ritą i Masuka mówi - zawsze chciałem ją zobaczyć nago - bezbłędne :D

ankaa1989_filmaniak

albo w 3 sezonie gdy zaczal rozdawac paczki zeby ludzie przyszli na jego wyklad:
do Deb:Deb zostawilem dla ciebie na biurku paczka z kremem
Deb:Swinia

Piotrek14

Trzeba przyznać, że jego wygląd między "Sześć stóp pod ziemią" a Dexterem się duuużo zmienił. W sumie to dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że to ten sam aktor... Mięśnie niezłe ^^

just_run

miałam tak samo :D tyle że właśnie dzięki Dexterowi zaczęłam go oglądać w SFU :) a mięśnie ma faaaajne ;D nie jest przesadnie przypakowany, taki w sam raz :)

monia_kazmierczak1990

Bez przesady... nie jest aż taki "umięśniony" przy wielu aktorach jest kruszynką. Jest po prostu w formie. Rok na siłowni i możesz wyglądać jak on.

kubax230

nie jest aż taki "umięśniony"- no właśnie napisałam że nie jest przesadnie napakowany i to go wyróżnia spośród tych wszystkich nie-wiadomo-jakich mięśniaków, których w tym biznesie na pęczki :P

monia_kazmierczak1990

http://getmascular.blogspot.com/2013/03/michael-c-hall-workout-and-diet-secret.h tml

znalazłem jego plan treningowy :D

dawid10809

o matulu, jeśli to prawda, to on je mniej niż ja o.O

monia_kazmierczak1990

może je raz a porządnie :D

monia_kazmierczak1990

a tak w ogóle :ile ty jesz ?

dawid10809

ja nie tyję :D
a na serio 5 posiłków dziennie :P mało a często

monia_kazmierczak1990

też tak jem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones