Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Jak wynika z newsa na tej stronie zażądał 24 milionów za grę w 2 sezonach jak dobrze zrozumiałam. Stacja zaproponowała 20 i nie zgodził się pazerniak. Zachowuje się jak małe dziecko, myśli że taki bogaty, a jest jak pierwsza lepsza osoba z wyższym wykształceniem - szczupła, inteligentna, z pasją. Tyle pieniędzy posiadać, a być chudym. To tylko świadczy o tym, że tacy ludzie nie umieją wydawać kasy, jedzą skromnie, zamiast zamówić pizzę czy zjeść pierogi, gołąbki, kotlety schabowe, czyli coś czego nie zalicza się do ulubionych potraw, bo je każdy lubi. Żałosne.

szulimka

Skąd wiesz czy pazerny, może część z tych pieniędzy chce przekazać na walkę z rakiem?!

eversman_4

ja bym przepił haha

niko_filmweb

nienawidze alkoholikow = nieudcznicy zyciowi cale zycie b ny tylko pili i nic n ie robili a potem narzekali

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niko_filmweb

idz chlac nieudaczniku zyciowy zal mi cie nara

Andros_filmweb

nie każdy człowiek co lubi sobie poimprezować, czasami wypić itd jest alkoholikiem i nieudacznikiem

szulimka

Rozumiem, że jak ty miałabyś tyle kasy to obżerałabyś się tak długo, aż nie mogłabyś się ruszyć. Bo jedzenie to sens życia, nieprawdaż? Żałosna to jest twoja wypowiedź! A tak na marginesie, ile ważysz?

Hanfer

Aż nie chce mi się wierzyć w to,co przeczytałam. Ty na serio tak myślisz czy to jakaś prowokacja czy jeszcze coś innego,czego ja nie mogę pojąć?

grooshya

Coś innego. Była to ironia połączona z małą złośliwością na dziwny, naszpikowany błędami logicznymi komentarz , który nie wiadomo w jakich kategoriach odczytywać: żartu, powagi... ? Dla mnie brzmi to poważnie, dlatego wybrałem ironiczny feed-back. Jako przedstawicielka tej samej płci co szulimka może przybliżysz mi sens i cel jej postu, zwłaszcza tego fragmentu:

"To tylko świadczy o tym, że tacy ludzie nie umieją wydawać kasy, jedzą skromnie, zamiast zamówić pizzę czy zjeść pierogi, gołąbki, kotlety schabowe, czyli coś czego nie zalicza się do ulubionych potraw, bo je każdy lubi."

Hanfer

Mnie w głowie się nie mieści "powaga" zarzutów szulimki.

użytkownik usunięty
grooshya

to jakis ubogi i niedorozwiniety spaslak ze wsi... brzydze sie grubasami

szulimka

Żal mi takich osób. W Polsce pewne osoby zachowują się następująco. Jeśli powodzi mi się lepiej od sąsiada chodzę z podniesioną głową, jeśli sąsiadowi wiedzie się lepiej niż mi należy go sponiewierać. Dziewczyno ty myślisz, że jak dostanie te 24 banki to ma te 24? Słyszałaś o podatkach? Nikt nie lubi płacić podatków. Ja bogaty nie jestem i jeszcze trzymam kciuki za Michaela, aby dostał te siano. Należy mu się. Do tego piszesz, że jest chudy. Widziałaś kiedyś chudą osobę? Pierogi, gołąbki? Haha ku... powstrzymajcie mnie. Jeśli słyszał o takim żarciu to pozdrawiam :D Pizza do zdrowego żarcia nie należy, bo Ci rozsadzi dupsko pamiętaj. Ja na szczęście mogę wcinać ile wlezie, a i tak waga u mnie nie podskoczy. Zamiast narzekać dziewczynko trzeba było zostać aktorką, a nie płaczesz. Depp za filmy dostaje po 50 mln $ (brutto), za wszystkie części Piratów przeczytałem gdzieś, że zarobił 300 baniek. Inni zarabiają miliardy, to co żądza Michael dla takiego Gatesa to jak splunąć. Bokserzy typu Mayweather za walkę, którą stoczą raz na rok zarobią 70 baniek i walka może potrwać jedną rundę. Ja im nie zazdroszczę ok mają kasę, stać ich na wszystko (prawie), ale nie będę polaczkiem, który zazdrości kasiory tylko dlatego, że ten ktoś na nią uczciwie i ciężko zapracował. Ukraść nie ukradł...Trzeba było iść ich śladami, a nie sapać teraz, że ten ktoś jest pazerny.

bandofbrothers

No, bokserom to ja w ogole nie zazdroszczę. Nie chciałabym dawać sobie obijać gęby, żeby dostać jakąkolwiek kasę. :P

A tak na marginesie, cieszę się, że Michael i producenci porozumieli się i będą jednak dwa kolejne sezony "Dextera". Koleś zagrał w tym serialu tak rewelacyjnie, że należy mu się ta kasiora. :)

A aktorzy, którzy grają w wysokobudżetowych produkcjach czy serialach w "Łameryce" z reguły tyle albo więcej zarabiają. Kolega wyżej podał trafny przykład Johnny'ego Deppa. Są to aktorzy z najwyższej półki i zwyczajnie znają swoją wartość. Poza tym trzeba pamiętać, że aktorstwo to ryzykowny zawód. Raz Ci się powodzi, raz mniej. Zobacz, jak to jest w Polsce - co parę lat pojawiają się nowe twarze i o "starych" aktorach nikt już nie pamięta. Niedawno był Wieczorkowski, Szyc czy Małaszyński, potem wielkie bum na Adamczyka, ale też powoli mija i nadchodzą kolejni, a ci, których popularność przeminęła już nie przebierają tyle w rolach. A zarabiać trzeba.

Tylko z jednym, co napisał Bandofbrothers nie mogę się zgodzić - wolałabym, żebyś jednak nie zostawała aktorką. Za dużo już mamy różnych Pattinsonów, żeby wyhodować sobie kolejny taki "talent". Ale jest wiele innych dobrze płatnych zawodów także powodzenia w szukaniu. A potem jedz sobie pizzę, gołąbki, schabowego, czy co tam lubisz. :)

Poza tym, nie do końca rozumiem sens Twojej wypowiedzi - on powinien się obżerać pizzą, bo zarabia kupę siana, a widać, że się nie obżera, bo ma dobrą figurę, obłudnik, czy wręcz przeciwnie - opycha się pizzą, grubas jeden? Bo, cholerka, w jednym zdaniu zaprzeczyłaś sama sobie, to się rzadko zdarza.

I tak na sam koniec. Michael nie jest Polakiem - nie jada schabowego, gołąbków, pierogów, bo zwyczajnie nie zna takiego jedzenia. Czołówka Dextera dobrze pokazują, w czym lubują się Amerykanie - i wcale nie muszą to być hamburgery, frytki czy inne bomby kaloryczne.

Aaaaaj, się rozpisałam, teraz mam ochotę na sandwicha. :( Dostałam bony do wykorzystania w "Subway-u", leżą mi na biurku obok laptopa, mniam. :(

Monaco_filmweb

należy mu się nawet 2x więcej, ponieważ gra świetnie!!!! Potrafi być czarujący , brutalny, sexowny,! Jest bombastyczny!!!

anna_m

To prawda, świetny aktor, ale powiem Ci, że w "Six Feet Under" podobał mi się bardziej, chociaż większym sentymentem darzę Dextera.

Monaco_filmweb

ech, a ja nigdy nie mogłam jakoś zabrać się za ten serial (SFU), nie wiem czemu; te urywki które widziałam (także z MCH) też do mnie nie przemawiają i też nie wiem czmu, ale dexter - to co innego, hehe ; )

Sylwiaczek666

Powiem Ci tak - jak zabierałam się za SFU to byłam "napalona" nieładnie mówiąc. Później mój entuzjazm stopniowo opadł, ale przekonały mnie pochlebne recenzję znajomych i tutaj na filmwebie. Obejrzałam wszystkie sezony i uważam ten serial za absolutny fenomen.

anna_m

powiedziałabym nawet, ze obaj są bombastyczni - i mr Morgan, i mr Hall ; )'

szulimka

Przez Ciebie mam teraz ochotę na schabowego. Phi. Aco do Twoich zarzutów to są kompletnie idiotyczne, również, jak komuś wyzej, nasunęło mi się pytanie: Ile ważysz i czy masz jakiś problem z tym, zenie każdy żre co dają a to co lubi?

szulimka

Ja myślę że małe dziecko by nie wybrzydzało 20 milionami :D więc nie zachowuje się jak małe dziecko, a tak poza tym to każdy aktor ma jakieś wymagania, jak by się obżerał to by takiej roli nie dostał...

zolty77

To powinno się jak najszybciej wyjaśnij bo jeśli 6 sezon ma byc ostatnim to dostaniemy dupne zakończenie.

Zbych13

Pewnie doczytałeś, ale będą kolejne dwa sezony Dextera. :) Co najmniej osiem, a dalej nie wiadomo, pewnie na tym już zakończą, chociaż jeśli serial wciąż będzie cieszył się taką popularnością to mogą przedłużyć, tylko nie wiem czy nie bez szkody dla samego serialu.

szulimka

Był chudy, bo zmagał się z rakiem. Czasem zamiast pisać głupoty na temat kogoś warto się czegoś więcej o nim dowiedzieć.

użytkownik usunięty
szulimka

a ty jestes gruba, biedna i zazdroscisz? Nie kazdy je to, co ty zalosny dzieciaku nie majacy za grosz obycia w swiecie. Dam se reke uciac, ze masz z 15lat, mieszkasz na wsi i twoje zycie, to zascianek

Chudy..... Wystarczy obejrzeć sceny miłosne Dextera z Ritą czy tą angielską Lilą. Tak wygląda chudy facet? A może momenty w których ubrany jest w "strój do mordowania". Ładnie zarysowane mięśnie bez przesadnego napompowania na których opina się koszula. Chyba w innych bajkach żyjemy

wieś to kolebka wiedzy

Marcinekk

uwierz, że bardzo często inteligentni inaczej to ludzie z dużych miast, a ludzie ze wsi równie często są naprawdę mądrzy (nawet mimo braku wykształcenia); nie trzeba od razu szufladkować

szulimka

proste że prowokacja

amary

No włąśnie sie zastanwiam, czy aby na pewno. W prowokacjach najczęściej jest sporo błędów interpunkcyjnych i ortograficznych... Ale może to miałą być INTELIGENTNA PROWOKACJA, któż to wie XD. Właściwie jest jedenpoważny błąd - zaprzeczenie samemu sobie chyba się do błędów zalicza. ALe być może, osoba która to napisała, wierzy w słusznoć swoich racji (chociaż nie wiem czym są te racje, nie za bardzo ogarniam tok myślenia założycielki tematu).
Jak dla mnie zarzuty tak śmieszne, że aż żenujace, ale chyba niegodne uwagi. Ilość wpisów świadczym że cel został osiągnięty, niezależnie, czy była to prowokacja, czy po prostu idiotyczne rozładowanie frustracji i zawiści.
Swoją drogą, osoboście zarabiam strasznie małe pieniądze - wręcz żenujące, jak na Stolicę i ostatnie podwyżki, ale do głowy by mi nie przyszło, ze można tak zareagować. Uważam nawet, że Hall zażądał za mało. Showtime trzebie grubą kasę na "Dexterze", a kwota, o której mówimy to kwota brutto. Zresztą, wiadomo jak jest : )

szulimka

Jeśli wie że mogą mu tyle dać to tyle chce...
Jeśli wam ktoś proponuje za samochód 20 tysięcy a wiecie że możecie dostać za niego 24 to sprzedacie za 20 czy 24?

"Tyle pieniędzy posiadać, a być chudym. To tylko świadczy o tym, że tacy ludzie nie umieją wydawać kasy, jedzą skromnie, zamiast zamówić pizzę czy zjeść pierogi, gołąbki, kotlety schabowe, czyli coś czego nie zalicza się do ulubionych potraw, bo je każdy lubi. Żałosne."
A może niektórzy nie chcą być grubasami... najwyraźniej zazdrościsz mu szczupłej sylwetki której Ty nie masz...

szulimka

e tam, charlie sheen za jeden odcinek two and a half men brał 2mln dolarów. mimo że go wyrzucili z serialu to i tak ma w ch-u-dużo kasy i chłopak korzysta z życia.

statnik

za jeden odcinek dwie bańki? wysoko się ceni *LOL *
C. Hall powinien to przeczytać, wtedy zażąda za dziewiąty sezon 25 baniek, a ja go w tym będę popierać w każdym calu, bo mu się należy I JUŻ! XD

tak sobie właśnie pomyślałam, czy oni w Stanach to w ogóle znają gołąbki i schabowe? podejrzewam, że Michael wcina steki (najprawdopodobniej krwiste i słabo wysmażone ; ) ), a schabowego na oczy nie widział. jeśli pojawi się w Polsce, powinni mu zaproponować kaszankę i salceson; oj by się chłopak zdziwił jakie dobre i ile stracił mieszkając po niewłaściwej stronie oceanu, a jakby jeszcze spróbował pyrów ze skwarami i zsiadłym mlekiem, to w trzy dni przybrałby na wadze ku uciesze założycielki tematu :)

i tak się jeszcze zastanawim... Szumlinko, czy Ty uważasz, że powinno się jeść nawet to, czego się nie lubi, chociaż można sobie pozwolić tylko na ulubione potrawy? rozumiem, że celem takiego wpier****nia (inaczej tego nie da się nzawać) jest tycie. straszne XD

Sylwiaczek666

ja sam mieszkam za granica i za kazdym razem gdy jade do polski to wpier*a*am kaszanke, biala kielbasa, salceson, kabanosy i surowa polska na potege! :D tak samo jak ktos tutaj mnie odwiedza z polski to za kazdym razem te smakolyki przywoza, bo niestety tutaj nie ma tak dobrego salcesonu, kaszanki, bialej kielbasy itd jak w polsce. co do charlie sheena to pamietam ja poczatku samym mniej dostawal ale potem ten serial tak stal sie popularny ze 2mln dostawal za 20min odcinek

statnik

i po co tyle halasu o kulinarke ludzie dajcie spokoj , facet zarzadal kasy bo czuje ze tyle powinni mu dac za te role i koniec , a jak dadza to coz mial racje dziekuje i czapki z glow panowie i panie.

rayan17

przecież wcześniej pisałam, że mu się należało i miał prawo do tego, więc o co cho?
a że rozmawiamy o jedzeniu przy oakzji - skoro w tym temacie od żarcia właśnie się zaczęło - to chyba nic złego
w końcu smaczny temat : )

statnik

przeczytałam Twój post i zachciało mi się kaszanki XDXD

albo żuru z białą kiełbaską.... MNIAM

Sylwiaczek666

akurat zurek wczoraj mialem na obiad :D

szulimka

mhm.

szulimka

pierogi to Ty masz zamiast mózgu....

moti

albo kaszankę-

szulimka

Hihihi,co ja w ogóle czytam?

szulimka

duby smolone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones