Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

ze w 6 feet under nie podobal mi sie w ogole, a w Dexterze niezle z niego ciacho ;))

Melody86

Uważam, że nikt nie zagrałby tak roli Dextera jak on.

Melody86

może dlatego, że w 6 feet under grał geja ; )

zangetatsu

Według mnie jego najlepsza rola to właśnie David Fisher. Jeszcze nikt nigdy nie zagrał tak świetnie i wiarygodnie homoseksualisty.

Eric_Theodore_Cartman

to ty chyba innych seriali nie widziałeś ;)

kluklak

Ty zapewne widziałeś, możesz być z siebie dumny. Od dzisiaj jesteś dla mnie znawcą wszystkiego co jest związane z homoseksualizmem.

Melody86

ja osobiście uważam, że to wina jego przylizanej fryzury, jest poprostu straszna ;] w six feet under oczywiście..

Melody86

To znaczy że dobry z niego aktor. U mężczyzn wygląd zewnętrzny ma drugoplanowe znaczenie. Liczy się osobowość, sposób bycia, odwaga, drobiazgi takie jak gesty, mimika. Kazdy aktor potrafi tym manipulować. Czy podobałby Ci się super przystojniak z umysłem na granicy uposledzenia? Czy moze bardziej przeciętny facet, jednak inteligentny, silny itp.?

użytkownik usunięty
Melody86

Zabójczo mi się tam podobał! Z chęcią bym mu te włosy ślicznie ułożone wytargała!:D Michael ma coś tak hipnotyzującego w sobie, że nawet mając być średnio przystojnym wygląda mega przystojnie! ;)

Melody86

pewnie dlatego, że tam grał homoseksualistę :-))

Melody86

Nie widziałam jeszcze SFU ale w Dexterze jest niezwykle pociągający. Zanim zaczęłam oglądać zupełnie mi się nie podobał na zdjęciach, ale jak poznałam jego mimikę, jego ruchy, uśmiech, a potem jeszcze ciało to nie mogę się napatrzeć:)

Melody86

Bardzo przystojny jest. Nie przypominam go sobie z dfu,ale w dexterze jest cudny. Uwielbiam jego mimikę i gesty.Zachowania względem Rity były urocze,widać,że czasem nie wiedział jak się zachować (kiedy dla zwyczajnych ludzi było to naturalne) i wtedy takie rozbrajające miny robił. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lukarian1313

W takim razie z chęcią nazwę Ciebie idiotą,jeśli o to prosisz. :)

Ellemelle

That was a good one:D

Ellemelle

finish him

lukarian1313

po imieniu? - zawsze uważałąm, że pedał to taka część pojazdu jednoosobowego (ewentualnie tandemu w innym wydaniu) na której stawia sie stopę - w jednośladzie zwanym rowerem mamy dwa pedały na dwie nogi, służą one do tego, żeby pedałować (czyli postawi, wprowadzajac nasz jednoslad w ruch i pozwalając przemieszczać się po drodze.
czyżby pomylił ci sie człowiek z elementem roweru? cóż, nie wydaje mi się, żeby MCH można było porównać do roweru, czy jakiejkolwiek jego części, niezależnie od tego jaką rolę odgrywa, ale być może nie dostrzegam rzeczy, które dla niektórych są oczywiste

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones