Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Naprawdę jest tutaj czasem trochę smiesznie. Chodzi mi o to 12 miejsce Michael C. Halla. To że ten aktor znany jest tylko z jednego ale dobrego filmu/serialu nie znaczy że ma być tak wysoko w rankingu(oczywiście chodzi mi o aktora a nie serial). Są grający, którzy są bardziej znani od niego. Opamiętajcie się!!

Wujek_John

"Są grający, którzy są bardziej znani od niego." - ale o so chodzi? Ze jak ktos jest malo znany to nie moze byc w tym rankingu? W dodatku w swoim fachu jest lepszy od conajmniej 50% ludzi z tego rankingu, a to, ze gra w serialach o niczym nie swiadczy.

Vin_McQueen

Jeżeli ktoś nie oglądał serialu "Dexter" i raczej nie ma zamiaru, to z pewnością wcale nie będzie wiedział kim ten koleś jest i może powiedzieć: "przecież on ma w swoim dorobku kilka filmów i ma być wyżej od takich sław jak: Tom Hanks, Kevin Spacey, Samuel L. Jackson...(jest ich naprawdę wielu)???"

Wujek_John

nie martw zaraz spadnie z TOP100 przez takich idiotów jak Ty, którzy dają mu 1 zeby wypadl

sprajt

Po prostu może nie dostał nigdy roli z hollywood i dla tego jest w samych serialach ale myśle że na fali popularności Dextera dostanie mu się rola a kto wie może i oscar ^^ dopóki jest serial nie bedzie przyjmował większych ról

LinkinParkFan

Jak dostanie ten koleś role z Hollywood to pogadamy inaczej ;) a narazie to tak jak mówiłem wyżej

Wujek_John

Nie ogladalem Dextera. Ja widzialem Six Feet Under. I jak dla mnie to wystarczy.

sprajt

Właśnie nie martwię się bo wiem że jest trochę osób zgadzających się ze mną. A tak w ogóle Idiotą jest ten kto właśnie przezywa.

Wujek_John

czlowieku jest wiecej osob ktorzy sa bardziej popularni ale graja o wiele gorzej od niego dlatego jest wlasnie wysoko nie przez swoja filmografie tylko gre aktorska i jego talent pozdro dla jego fanow :)

pass24

Taa są ludzie którzy są bardziej popularni ale gorzej grają np. steven seagal, jean claude van-damme. Ich właściwie w rankingu nie widzę. Natomiast czemu ten michael ma bić na głowę(powtarzam się :/ ) DENZELA WASHINGTONA, MELA GIBSONA, NICOLASA CAGE'A?? (teraz gościu spadł niżej ale jeszcze to i tak zbyt wysoko; wolałbym na jakieś 50 miejsce to wtedy OK)

Wujek_John

Michael jest lepszym aktorem od wszystkich tych sław (no, oprócz Kevina). Sława nie może świadczyć o wielkości danego aktora. Bo czy Tadeusz Łomnicki nie był lepszym aktorem od takiego Johna Wayne'a? Nie muszę chyba mówić, który był sławniejszy...

Santino

A jakąż gość ma fimografię- sześć tytułów, siedem, niech to zgubiłem się.

_Andrzej_

I o czym ma to niby swiadczyc? Widziales chociaz jedna role?

Vin_McQueen

Całe dwie- "Sześć stóp pod ziemią" i "Dextera". Cżyżby miał jeszcze inną większą rolę?

_Andrzej_

James Dean miał 3 wielkie role i przez wiele osob jest uwazany za geniusza. O czym to swiadczy? Ze nie trzeba miec obfitej filmografii zeby zostac zapamietanym jako swietny aktor, ktorym C. Hall jest zdecydowanie. Zobaczymy jak jego kariera dalej sie potoczy.

Vin_McQueen

Do wielkości jeszcze trochę mu brakuje. W roli Dextera jest faktycznie bardzo dobry. Nie pamiętam go z "Sześciu stóp...", bo nie śledziłem za bardzo tego serialu. Co mi się w nim bardzo podoba, to głos i akcent. Akcent ma, o dziwo, strasznie brytyjski i moim zdaniem dobrze by się odnalazł w jakiejś dużej produkcji u boku np. Jasona Stathama. Zobaczymy co z niego będzie. Oby nie pozostał Dexterem na resztę życia.

mrozeq

kurde ale spadł ponad 200 miejsce z 12 ;///

pass24

No i niech sobie spada , kogo to obchodzi to tylko ranking, to nie zmieni faktu że Michael C.Hall to b. dobry aktor , fakt nie zagrał w takich hitach jak np. Spider-Man dlatego tacy ludzie jak użytkownik John McClane dadzą mu 1, przy czym taki ktoś nie potrafi poprzeć swojej oceny chodź by 1 sensownym argumentem , żałosne .

Kamczak

Zgadłeś dam mu jeden żeby ludziom patrzącym na ranking przypadkiem oczy z gałek nie wyskoczyły. A tak poza tym nie twoja sprawa jaką daję ocenę

Wujek_John

Jeżeli podnieca cię fakt że dzięki twojej 1 film albo osoba spadnie w rankingu to tylko twoja sprawa , masz rację nie moja sprawa , mnie to nie kręci .

Wujek_John

Michael C. Hall to po prostu rewelacyjny aktor. Nie obraziłbym się gdyby był na 1. miejscu.

Lepszy od De Niro! :-)

Uzi

tu ze lepszy od de niro to nie ale aktor bardzo dobry ludzie nie doceniaja tych aktorow z seriali :/ a szkoda bo wiele talentow sie znajduje :))
PS michael wraca do 100 i juz jest 24 w top 100 :D

użytkownik usunięty
pass24

Wg mnie, tym rankingiem filmwebu nie nalezy sie zbyt przejmować, gdyz aktorzy tacy jak np. Hoffman badź Spacey sa poza 100tka. Smieszne, prawda?

Uzi

Widziałeś go w "6 atopach" i może jeszcze w "Dexterze" i od razu takie wyroki? Jeśli w następnych, powiedzmy, 4-5 rolach się sprawdzi, to dpiero będzie można go zacząć porównywać z De Niro, czy Pacino. Nie mówiąc o lepszych aktorach. :)

Wujek_John

czy on jest rudy ? bo wlosy ma brazowe moze to byc farba a baczki i zarost rudy wiec wydaje mi sie ze rudy ale ma ktos potwierdzenie mojej teorii a w dexterze gra znakomicie :)

Wujek_John

to 13 letnie fanki dextera w przerwie między palcówami zakładają konta i dają 10-tki, takie trudne do zrozumienia?

Shigurui

Wyjdź.

Kwic

Idź spać.... gratuluję pomysłowości posta.

Wujek_John

kij z rankingiem, dobry aktor i basta!

dwa seriale, dwie skrajnie odmienne role, obie fantastyczne.
Mnie bardziej dziwi w tym rankingu obecność Nicolasa Cagea aktora "jedna-mina":)

mojito

Rola Cage'a w "Zostawić Las Vegas" jest lepsza, niż życie niejednego aktora.

Morgan_Mortimer_Graff

4 godziny snu. ;/

Chodziło mi raczej o karierę niejednego dobrego aktora, np. Michaela C. Halla.

Wujek_John

Michael jest przede wszystkim aktorem teatralnym!!! A tak w ogóle Wiesz kim, w pierwotnym domyśle był aktor? Bo strasznie mnie denerwuje, jak ktoś pojęcie aktor sprowadza tylko i wyłącznie do filmu!!!!

pauzer1

Właśnie to jest to. Aktorzy nie dzielą się na serialowych i kinowych tylko na dobrych i złych. Ciągle tu są porównania że aktor kinowy jest lepszy od serialowego bo seriale są głupie bo tak ma być i koniec. Tak samo można powiedzieć że aktor kinowy to zwykły cienias przy aktorze teatralnym, bo w filmie każdy głupi zagra, a zagrać w teatrze to jest dopiero sztuka. Dlatego ja nie dzielę aktorów na kinowych, serialowych, teatralnych tylko na dobrych i złych. Czasem aktor ma jedną tak genialną rolę w serialu o jakiej wielu aktorów grających w filmach może tylko pomarzyć. Teraz został szerzej zauważony, pogra więcej w filmach i wtedy zobaczycie że na miejsce w Top 100 zasługuje

Joker_27

Wydaje mi się, że taka dyskusja jest kompletnie bezcelowa. To, że ktoś jest w top#10 filmwebu wcale nie czyni go mega aktorem ogólnie, czy też bezpośrednio dla mnie. W podobnej sytuacji jest Hugh Laurie - zagrał wspaniałą postać w dr.House, i głównie za to jest teraz oceniany. O "Hysterii", "Locie Feniksa" czy "Stuarcie Malutkim" już mało kto pamięta. Istotnym jest za to fakt, że Laurie miał się już okazję pokazać w innych produkcjach, natomiast dorobek artystyczny Halla jest stosunkowo mały. A wydaje mi się, że ocenianie go za to, co stworzył do tej pory jest jak najbardziej uczciwe. Nie dziwi więc jego wysoka pozycja w rankingu. Szkoda jedynie, że ludzie częściej oceniają postać, a nie aktora.
Btw. to, że Hannah Montana jest teraz na każdej bluzce, każdym ołówku, a nawet na tamponach, jakoś nie specjalnie skłania mnie do uwielbiania Miley Cyrus.

Wujek_John

1 miejsce w rankingu! Śmiech na sali.

a_karwowska7

ja uważam, że w Dexterze gra naprawdę dobrze, ale moim zdaniem nie zasługuje na tak wysoką pozycję, nie jest aż tak genialny i tak zagrał tak naprawdę tylko w tym serialu i uważam, że na tej podstawie nie powinno się oceniać jak dobrym jest aktorem... to tak jak ocenić Johnnego Deppa znając jego tylko jedno wcielenie, a jak wiesz, że w iluś tam rolach się naprawdę sprawdził, że potrafi zagrać porąbańca i jakiegoś romantyka to oceniasz go za jego wszechstronność, za całokształt, a w tym wypadku tym całokszałtem ma być jeden serial? To, że ma wiele odcinków nie powinno być traktowane jakby grał w wielu filmach, bo to wciąż ta sama rola.

Wujek_John

nie rozumiem autora topicu. A ja nie znam Ala Pacino. Co to za frajer ??
Opamiętajcie sie. Widocznie ludzie go oglądają skoro jest tak wysoko i doceniają
jego role w serialach. A jak ktoś go nie zna to nie ocenia. I koniec tematu.
Opinia innych ludzi może jedynie posłużyć do zachęcenia aby samemu obejrzeć jego filmy
i o to tu chodzi, a nie czy jest bardziej lub mniej znany.

użytkownik usunięty
pelegrino1989

Chodzi o to ze w pewnym momencie serial stal sie hitem i wszyscy mieli go na ustach. Dlatego tez przez wielkie zainteresowanie masowo nachodzili strone zeby oddac glos, to wszystko.
Proste jak bulka z maslem, wiec po co tak charczec?
Tak bedzie sie zawsze zdarzac, a to czy inny aktor dla ciebie lepszy czy gorszy to twoja osobista opinia.
Wcale nie musi byc gorszy od De Niro, chodzi o to jak zagral nawed jesli to jest jedna rola, dlugiego serialu ktory licze duuuzo godzin..
W serialu spisal sie znakomicie, doskonale i to jest wazne. Czy ty kazdego aktora musisz porownywac do Robercika Czy Pacino?
Kazdy z nich to bardzo dobry aktor, sa inni od siebie, bo to rozne osoby, ale wcale nie musi on byc gorszy.
To w ilu filmach zagral to jest nie wazne, liczy sie jakosc, nie przejmuj sie twoi ulubieni aktorzy zawsze beda mieli wspaniale noty nawed po smierci i duza ilosc glosow, bo na to zasluzyli.
Ale nie kazdy kolejny nowy aktor musi byc zawsze gorszy

użytkownik usunięty

Duzo jest tez znanych aktorow, wielce przewartosciowanych. Jak np Samuel L Jackson, jak dla mnie aktor przecietny, ale jednak mial szczescie do filmow ktore wybral.

użytkownik usunięty

W końcu ktoś coś mądrego tu napisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones