Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Z sezonu na sezon jest coraz bardziej przystojny :D

użytkownik usunięty
akinimodmeb

Wstyd pisać takie niemerytoryczne rzeczy i nie tyczące się aktorstwa, ale po 3. odcinku nowego sezonu "Dextera" doszłam do tego samego wniosku, co koleżanka wyżej. :D Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. ;)

haha:D ja stwierdziłam, że jest całkiem całkiem chyba w 6 sezonie? Co uratował tą babkę, grała ja Mandy Moore bodajże:D

użytkownik usunięty
akinimodmeb

Jestem na 7, nie pamiętam już niuansów poprzedniego sezonu. :D Mnie się Michael od zawsze podobał, ale jest coraz lepiej, facet jak wino. :) Jeszcze wiele przed Tobą. :D

akinimodmeb

ciacho nieprzeciętne :)
i faktycznie coraz lepiej wygląda... miau *_*

niech żyją niemerytoryczne dyskusje - zwłaszcza takie xd

Sylwiaczek666

hahah, co do pierwszej odpowiedzi to już myślalam, że mnie ktoś op******, że takie bezsensowne tematy tworzę :D

akinimodmeb

ha, napewno nie kobieta, której Dexterek się podoba ; ^ )

A teraz może z off topa , ale nie dokońca... właściwie to nawet w temacie - właśnie odpisywałam komuś, kto (trzeba przyznać w dobrej wierze i troskliwie, chociaż z pewną dozą gorzkiej ironii) wytknął mi, że jestem infantylna i powinnam ze swoim infantylizmem wylądować na pudelku, tudzież innym forum na równie wysokim poziomie. Następnie przeczytałam Twój powyższy post, Akinimodbed, i przyszło mi do głowy, że podzielę się jednym ze swoich " przemyśleń .
IMHO niepowaga (dawkowana oczywiście z umiarem) niekomu jeszcze nie zaszkodziła i nie świadczy (jak niektórzy sądzą) o infanylnym podejściu do życia; czasami trzeba się zatrzymać i uśmiechnąć, albo pogadać/popisać o "głupotach", tak samo, jak czasami warto przystanąć i zachwcić się pięknem przyrody, bo to czyni życie lżejszym i piękniejszym nawet...
A jeśli to nie pomoże, można włączyć sobie "Dextera" i nacieszyć oko (oraz ucho) widokiem i głosem Michael C. Hall, który niezłym ciachem przecież jest. :)))

Sylwiaczek666

akinimodMEB :D ale nic nie szkodzi;) właśnie na innym forum zaobserwowałam, że ludzie strasznie krytykują i czepiaja się o pierdołu, a w końcu po to jest forum, żeby swoją opinię wyrazić..

akinimodmeb

ano, czepiają się, czasami i ja sie czepiam, ale nie pierdół, ale chamstwa i innych żenujących bądź rażących rzeczy, natomisat czepiania się dla samego czepialstwa nigdy nie pojmę:)
skąd żeś Ty wzięła taki nik - palce na klawiaturze można połamać, a i tak źle napisałam XD

Sylwiaczek666

haha nie mogę zdradzić :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones