Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Oglądam jednocześnie Six feet under i Dextera i widzę dwóch zupełnie innych aktorów, i to
nawet pod względem fizycznym. Świetnie wcielił się z każdą z tych ról.

użytkownik usunięty
Milkaa

Ja najpierw obejrzałem 3 sezony "Dextera" a potem "Six feet under" no iw tym drugim oczekiwałem, że będzie miał on podobny charakter co Dex, a tymczasem był płaczliwym, tchórzliwym pedałkiem(bez urazy geje), jakoś bardzo mnie to irytowało, no ale właśnie oznacza to, że jest dobrym aktorem. Nie jak np Stallone, który w każdym filmie jest taki sam.

użytkownik usunięty

Dobre aktorstwo niekoniecznie musi oznaczać bycie "kameleonem".

To, że ktoś świetnie potrafi zagrać jakąś rolę, nie musi oznaczać, że jest "kameleonem", może oznaczać, żepotrafi się bardzo dobrze wczuwać w różne sytuacje i przygotowuje się do roli sumiennie, bo to przecież jego praca.
Na przykład, gdy przygotowywał sie do roli Dextara, to między innymi bardzo uważnie oglądał wywiady z seryjnymi modercami, a także zabawiał się w śledznie ludzi (!), do tego drugiego przyznał się, goszcząc w programie rozrywkowym "Rove L.A.. Nie mam bladego pojęcia, jak przygotowywał się do roli w SFU, ale nie wiem też, czy chciałabym to wiedzieć :))).

Milkaa

Ja jak ogląd teraz Six feed under, to myślę sobie: Co ty Dexter Kur.. robisz? Moim zdaniem najlepiej oglądać te dwa seriale w takiej kolejności. Six feet under i potem Dexter.

sokqnek

Dokładnie. Dwa różne bieguny. To świadczy o klasie aktora; a Hall już zawsze będzie Dexterem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones