Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

2 filmy daleko w top i koleś na 30 miejscu. Co za społeczeństwo...

tomasz_user

Czasem scenariusz nie potrafi rozwinąć aktora a czasem jest dla niego stworzony.

tomasz_user

Hmm... a oglądałe/aś Dextera? Chyba nie... :/

dosia95

i niby po jednym serialu gdzie na okładce siedzi mu bobas jest tak wysoko w rankingu... Smutne

tomasz_user

Dostał złotego globa frajerze za ten serial, więc japa i dalej ziemniaczki obieraj do gara:)

erniks

i dlatego zajmuje wysokie miejsce ? za jakiś film gdzie bu bobas na łebie siedzi. a frajer to cie zrobil 9 miesiecy przezd twoim nieszczesnym przyjsciem na swiat czyli gdzie z 8 lat temu

tomasz_user

Zgadzam się! On na pewno nie zasługuje na 30 miejsce w rankingu... To jest marny aktorzyna z serialu. W wysoko budżetowych produkcjach, jako główny bohater nie miałby szans. (Zaraz się znajdą tacy, którzy powiedzą, że miałby więc sprostuje) Z tego co wiem (czytałem) brał udział w najróżniejszych kastingach, i co, gó**, nigdzie się nie dostał. W serialu jego kwestie przeważnie to monolog/narrator.
Nie mówię, że źle zagrał w serialu, ale jest zdecydowanie za wysoko w rankingu.
Tu jest tak samo jak z AVATAREM, (anty)fani tworzą kilka konta i tam głosują dając max gwiazdek (fani), lub jedną (antyfani)...

tomasz_user

Wydaje mi się @tomasz że nie oglądałeś Dextera a serial oceniasz po okładce. Smutne...

A co do ww odpowiedzi to można się po części zgodzić. Michael nie zasługuję na 30 miejsce i mówię to jako jego wielki fan. Po prostu tak wysokiego miejsca nie można sobie wykupić 3 rolami.Ma talent ale to nie wszystko. I nie oszukujmy się, ale Michael zagrał świetnie Dextera. Gdyby nie on to nie byłby już taki sam serial.Za tą rolę ma u mnie ogromny plus ale musi się wykazać innych dobrych produkcjach...tylko proszę nie takiego typu jak "Gamer"...

Keysee

Może jest dobrym aktorem, ale nie AŻ TAK dobrym. Za wysoko w rankingu zdecydowanie....

tomasz_user

Jeżeli nie oglądaliście Dextera to lepiej się nie wypowiadajcie.
Ten serial jest po prostu arcydziełem, a Michael zdecydowanie zasługuje na miejsce w pierwszej min. 40.
On po prostu rozbroił mnie już w pierwszej serii.
A po obejrzeniu czwartej wymiękłem.
POLECAM WSZYSTKIM DEXTERa!

mvgthorus

skoro dostał złotego globa to chyba serial musiał być dobry..
a to wybierają chyba jacyś profesjonaliści, który się na tym znają, więc nie ma nad czym dyskutować.
Michael to dobry aktor i tyle. Nie najlepszy, ale kto tu mówi, że jest najlepszy? Skoro ma 30-któreś czy tam dalsze miejsce to o co tu wam chodzi ludzie?

moccasky

zgadzam się z wszystkimi którzy zachwalają serial...
Serial jest po prostu fenomenalny, nie oglądałem lepszego
a Michael gra znakomicie.. nie wiecie o tym bo nie oglądaliście..
jestem świeżo po obejrzeniu całości i jestem ogromnie nie zadowolony ze to koniec.. nie mogę się doczekać 5 sezonu!!

Ludzie nie oceniajcie serialu po okładce. Wydaj opinie chociaż po 1 sezonie.. bo i tak 4 jest dużo lepszy od poprzednich.

tomasz_user

123za krótki <br/>
dasdastrerwerewwwwwwwwwwwwwwwwwwcwqqq

tomasz_user

Ale mnie Tomaszu rozśmieszyłeś. To, że Michael C.Hall jest tak wysoko, jest jak najbardziej zasłużone. Wiesz kim, w pierwotnym domyśle był aktor? Bo strasznie mnie irytuje, jak ktoś pojęcie aktor sprowadza tylko i wyłącznie do filmu. Michael jest przede wszystkim aktorem teatralnym - byłem na paru sztukach z jego udziałem i mogę potwierdzić że to świetny aktor - dlatego dałem mu 10/10. Powodem mojej oceny nie była wyłącznie postać Dextera, ale i to że jest to znakomity aktor teatralny.

tomasz_user

Jak ktoś ocenia serial po okładce z 4 sezonu to widać, że nie zna serialu. I nie wydaję mi się, żeby ludzie oceniali grę Michaela po okładce serialu...

They_Are_Not_You

zgodze się, jeśli mieli byśmy przeglądać okładke każdego filmu w którym
wystąpił ktoś z top30 sądze że nikt by tam nie pasował, najpierw
obejrzyjcie filmy a później mówicie bo ja moge np. uważać 1 osobe za
beznadziejną bo mi się 2 okładki nie spodobały i widziałem 1 film...
NIe bez podstawnie otrzymał on złotyglob, Hugh Laurie znajduje się na 14
pozycji a i tak większość ludzi kojarzy go z HOUSA więc o czym ty
niektórzy gadaja ?

tomasz_user

Sześć stóp pod ziemią zagrał fenomenalnie geja
Dexter zagrał fenomenalnie morderce z zaburzeniami psychicznymi

tomasz_user

Bo widzisz są ludzie, którzy po jednym serialu oceniają grę aktora. Ale są jeszcze lepsi od takich fanów:D Np. oceniają serial, który ma np. 6 sezonów po 2 odcinkach, albo oceniają 2 godzinny film pomimo: "po 20 minutach wyłączyłem film" ewentualnie "Boże jaka ona piękna/jaki on jest przystojny, ten jej seksapil (niepotrzebne skreślić)te jego oczy/głos/ręce/tors/plecy....". Oceniają ludzie produkcje do których nie zaczęły się jeszcze zdjęcia bo gra w nich ich ulubieniec. Dla mnie tacy ludzie są bardziej żałośni od samego wielkiego nieporozumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones