Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Już dawno nie byłem tak bardzo zachwycony żadnym aktorem! Ba, nigdy nie byłem tak bardzo zachwycony żadnym aktorem. To co wyprawia na ekranie i jakie emocje wywołuje przekracza ludzkie pojęcie. Postacie jakie wykreował w "Six Feet Under" i "Dexterze" już przeszły do historii telewizji i mam nadzieję ,że jego przyszłe role tym razem na dużym ekranie również będą znakomite i zapisze się złotymi głoskami również w filmie.
Byle by było to coś ambitniejszego niż taka gniotowata "Zapłata" :)
A na dzień dzisiejszy nie pozostaje nic lepszego niż cieszyć oczy na "Dexterze" :)

Mystery_Man

Zgadzam się z Tobą, On jest wybitny, znakomity !!!

vutka

A najbardziej mnie smuci fakt, że on chyba kariery nie zrobi... Co mnie dziwi, bo to zdecydowanie jeden z najciekawszych aktorów amerykańskich i taki np. Brat Pryszcz to mu może buty szorować... On jest niesamowity! A tak mało roli na koncie :( Ale czytałem o nim wiele dobrego jeśli chodzi o udział w sztukach teatralnych. Nawet widziałem kiedyś parę fotek, podobno grał raz kobietę, albo transwestytę, nie wiem ;) W każdym razie to musiało być coś ultrazabawnego w jego wykonaniu :D

Albertino

Obyś się mylił Albertino, obyś się mylił :), choć mam niestety to samo przeczucie co Ty :(
Nawet jak zrobi jakąś karierę w Hoolywood to raczej jako zaszufladkowany czarny charakter bo takiego ma grać choćby w następnym filmie kinowym i takiego grał w Zapłacie.
Nadzieja, że może kiedyś przypomni się Ballowi bądź Cuestcie w jakiś przyszłych ich projektach bądź znów zagra w jakimś niskobudżetowcu choć ranga i renoma C.Halla jako aktora rośnie wraz z kolejnymi odcinkami Dextera :)

Mystery_Man

Oglądałeś najnowszy (piąty) odcinek drugiej serii "Dextera"? Tam dał niesamowity popis! Na pewno będziesz wiedział w której scenie :)

Co do jego kariery, hmmm... No właśnie. Wiele osób się nad nimz achwyca, nie tylko ja, a gra jakieś role drugoplanowe. W tym najnowszym filmie przecież też.
On jest taki sympatyczny, ja chce go w jakiejś komedii ;) Najlepiej braci Coen, to moje marzenie jest :D

Albertino

Niemniej jednak jest szansa, że ta nowa "Gra" będzie dobrym filmem i odniesie sukces... A od tego już nie będzie mu tak daleko do lepszych ról.

Albertino

Hail Caesar czy Suburbicon jeszcze nie obsadzone więc kto wie a w Burn After Reading zagra owy Brat Pryszcz :)
C. Hall u Coenów, zbyt piękne by było prawdziwe :)
Mój angielski jest tak znakomity, że Dextera oglądam z 2 dniowym poślizgiem więc 5 odcinek obejrzę pewnie w środę - ależ mi chrapki narobiłeś no... :)
Co do filmu "Gra" to nie zapowiada się to za dobrze a po twórcy Adrenaliny jakiegoś dobrego filmu raczej nie oczekuję ale ile to kiepskich
filmów dobrze się sprzedało.

Mystery_Man

No, w sumie dobry film to może nie będzie (choć kto wie? Obsada dobra), ale Butler jest teraz modny, więc powinien przynieść dobrą kasę...

A Hall w 5 odcinku jedną scenę zagrał niesamowicie, ja to tylko mogę porównać z ostatnim odcinkiem pierwszego sezonu. Przy najróżniejszych Złotych Globach i innych Emmach za sezon drugi, zapewne tą scenę będą brali pod uwagę najbardziej ;) Chyba, że coś jeszcze lepszego nas w tym sezonie czeka :)

A że Brat Pryszcz gra u Coenów to ja wiem... Choć akurat może u nichw ypaść bardzo dobrze, bo oni słyną z tego, że potrafią wykreować fantastyczne postacie - McDormand w "Fargo" czy Big Lebowski to jedne z wielu przykładów ;) Nawet Clooney, za którym nie przepadam był w ich filmach całkiem sympatyczny ;)

Albertino

Aaaaa, właśnie! A co powiesz o Julie Benz? Bo ona również od bardzo dobrej strony pokazała się w tym serialu :) Ją już bardziej posądzam o jakąś karierę, jest bardzo ładna, a już jedną zauważalną rolę będzie mieć na koncie, bo niedługo zobaczymy ją w "John Rambo" (kto zobaczy, ten zobaczy, mi się nie chce oglądać tego tasiemca, chyba, że dla niej). W ogóle cała obsada pokazuje się tu od bardzo dobrej strony, tylko ta nieszczęsna Jaime Murray (Lily) mi nie podchodzi ciągle, chociaż w odcinkach 4 i 5 wypadła już lepiej. Czy naprawdę nie było lepszych aktorek z UK? Ja myślę, że niemało było gorących brunetek, które by chciały w "Dexterze" zagrać ;)

Albertino

Pod twoim tematem przy Julie Benz napisałem ,że Rita i Dexter to moja ulubiona serialowa para i słowa te nadal podtrzymuję :)
Julie Benz jest naprawdę znakomitą aktorką. Jako Rita gra niesłychanie naturalnie i przekonywująco - na pozór śliczna, sympatyczna blondyneczka ale pazur też czasem pokaże. Benz znam tylko z Dextera więc wiele o niej nie napisze ale i tak za cały warsztat aktorski jaki prezentuje jako Rita zasługuje tylko na pochwały - mam nadzieję, że czeka ją świetlana kariera i zagra w czymś lepszym niż... mój Boże... kolejnym Rambo. A co do nowej postaci Lily (Jaime Murray) to również miałem kłopoty na jej zaakceptowanie (ten akcent) ale już jest dobrze i myślę, że sporo jeszcze w serialu namiesza. Co do jej gry żadnych zastrzeżeń nie mam(akcent już mi się nawet podoba) ale jakoś szczególnie to ona nie błyszczy.

Mystery_Man

Mi się nie podoba to co wyprawia z ustami jak mówi (mam na myśli tą Murray). Ale nie peszy mnie już, w sumie też się przyzwyczaiłem.
I to nie kwestia akcentu, bo uwielbiam brytyjski akcent ;) Chociaż w jej wykonaniu nie jest taki przyjemny....

PS - Zboczyliśmy trochę z tematu :D

Albertino

"Oglądałeś najnowszy (piąty) odcinek drugiej serii "Dextera"? Tam dał niesamowity popis! Na pewno będziesz wiedział w której scenie :) "

A oglądałem. W tym odcinku C.Hall wiele razy się nam popisał, choćby jako nieustraszony "Dark Defender" ale chyba nie o tą scenę ci chodziło :)
Konfrontacja Dexa z mordercą jego matki była wybitna w jego wykonaniu.
Widziałem już ją kilka razy i nadal nie mogę wyjść z podziwu - Oscarowa forma a Złotego Globa który już winien stać na jego kominku powinien dostać już teraz :)- gdzie tam Jack Bauer do Dextera Morgana :)

Mystery_Man

Przyznawanie nagród takich jak Emmy czy Golden Globe wygląda w ten sposób: Nominowanych wybiera każdy z jakiejś tam Komisji/Stowarzyszenia, ale nie każdy musi widzieć wszystkie seriale (trochę inaczej jest z Oscarami, bo tam nominacje wybierają specjaliści, a dopiero o tym kto wygra decyduje "wielka" Akademia), a Showtime jest stacją o umiarkowanie niskiej oglądalności (HBO ma znacznie więcej abonentów), w związku z czym seriale Showtime mają zdecydowanie najmniejsze szanse, pomimo tego, że są właściwie najlepsze. I dlatego wygrywają "Chirurdzy" i inne shity, już mam nadzieję wiecie ile są warte te nagrody...

Albertino

"Konfrontacja Dexa z mordercą jego matki była wybitna w jego wykonaniu."

Oczywiście o tą scenę mi chodziło :)

Albertino

bo jej akcent nie jest brytyjski tylko udawany:D

en_ca_minne

Nooo, jasne...

Albertino

O ile się nie mylę, to grał on dużo w teatrze i w musicalach (m.in. chyba w Rocky Horror Picture Show - stąd ten "tranwestytyzm") - stamtąd wyłowili go też do SFU (początkowo miał grać Nate'a). Zresztą próbkę swoich zdolności wokalno-tanecznych dał też w SFU.

Mystery_Man

Ja też jestem pod ogromnym wrażeniem!! To niesamowity aktor - gdy oglądam "Dextera" nie mogę oderwać od niego wzroku, każdy odcinek to w jego wykonaniu mistrzostwo, po prostu GENIALNY aktor i mam nadzieję, że zrobi także karierę nie tylko serialową, bo jest cholernie zdolny. Ja jak na razie oglądam "Six feet under", bo dopiero dzięki "Dexterowi" sięgnęłam po ten serial, a skoro Hall tam gra - to na pewno warto obejrzeć i nie można przegapić.

Mystery_Man

Po zagraniu seryjnego mordercy ciężko będzie go obsadzić w jakiejś lajtowej roli. Bo jeszcze po roli człowieka z zakładu pogrzebowego to miał opcje. Ale teraz?

To tak jak Pacino zawsze się bedzię kojarzył z mafioso. Przynajmniej fanom kina.

firstANDlast

Też tak myślałem, że po roli Davida to zostanie zaszufladkowany jako gej. Myślę, że Michael ma niesamowitą zdolność zmieniania się w każdej roli tak, że pasuje do niego jak ulał - choć jest całkiem inna. (Tę zdolność - choć chyba jednak na wyższym poziomie - posiadł też np. Daniel Day-Lewis). Myślę, że i Hall da sobie radę jeszcze z różnymi wcieleniami - jeśli tylko dostanie taką szansę.

użytkownik usunięty
snoopy

Pierwszą serię oglądnęłam w ciągu 12 godzin- z zapartym tchem obserwowałam co dalej. Drugą serię połknęłam dosłownie- teraz delektuję się trzecią :) On jest genialny i tak naprawdę to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones