Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

FENOMENALNY AKTOR jesteście zacofani nikt z was nie potrafi 25% z tego co on a oceniacie go jakbyście potrafili dużo więcej niż on. Jesteście żałośni i nie macie za grosz dobrego gustu i pełnoletności bo widzę że następują tu konflikty w bardzo "dojrzałym" stylu. Tyle ode mnie.

Konrii3

zgadzam się!Michael gra niesamowicie.jego role mają charakter!!!niektórzy nie muszą iść na ilość-to odnosnie produkcji, w których grał.. kropka

Konrii3

tak. i Twoja wypowiedź też była niesamowicie dojrzała. Hall jest dobrym aktorem, ale żeby fenomenalnym? nie wiem, ja mam na to inne spojrzenie... Napiszę tylko tyle, że zagrać jedną charakterystyczną rolę to nie sztuka dużego kalibru - każdy aktor to zrobi - nawet najsłabszy- sztuką jest potrafić wcielić się w wiele przeróżnych osobowości. Być może Hall jest fenomenalny, ale jeszcze nie miał okazji by to wykazać - póki co udowodnił, że ma predyspozycje:) pzdr:)

beatka9006

Rola w Six Feet Under byla zupelnie inna, a i w tej poradzil sobie swietnie a moze i lepiej

beatka9006

"jedną charakterystyczną rolę"? Ośmielę się przytoczyć Twoje słowa: "Twoja wypowiedź też była niesamowicie dojrzała".
W 2010r można było oglądnąć zarówno "Six Feet Under" jak i "Dextera". Po Twoim poście widać, że jeśli oglądałaś w ogóle coś z udziałem tego pana, to była to jedna rola. Więc na jakiej podstawie go oceniasz? Najpierw oglądnij, później się wypowiedz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones