Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

wie ktos?? serio pytam, interesuje mnie czy w Six Feet Under "gra".

k4mil9

w SFU gra. w jednym z epizodów SFU pojawia się jego żona. prawdziwa.
a mogę wiedziec co za różnica?

FisherN

a bo się tak zastanawiałem, jak to można tak "namiętnie" całować faceta, skoro nie jest się homoseksualistą. trudne zadanie, trudne.

k4mil9

poszukalem i znalazlem że jego żona to Amy Spanger ;) wg http://www.nndb.com/people/197/000051044/

k4mil9

jest po prostu dobrym aktorem. To ze przekonywujaco gra seryjnego morderce chyba nie oznacza, ze morduje w rzeczywistosci? chcesz jeszcze lepszej gry hetero jako homo? obejrzyj sobie serial Queer as Folk i dopiero wymiekniesz

Gaara_of_the_Desert

granie mordercy a geja to różnica. Duuuża.
a co do spotykania się z serialową Deb, to raczej nieprawda. Przecie Michael C. Hall ma żone -.-

k4mil9

to, że tobie coś sprawia trudność, nie oznacza, że innym musi ;) poza tym, o tej żonie można przeczytać na tej stronie, tuż pod jego nazwiskiem. i właśnie się dowiedziałem, że jest rozwiedziony... ;)

k4mil9

Ja słyszałem że rozwód, z powodu romansu z Deb.

k4mil9

nie jest. wymimaginujcie sobie, ze prywatnie spotyka się z aktorką, która gra jego siostrą, Deb :)

Akai

wymimaginujcie? co to znaczy? (;
poza tym można się spotykać (na kawę), a można się "spotykać" (niekoniecznie na kawę), więc Twoja wypowiedź nic nie precyzuje.

k4mil9

ooo dobre pytanie czy ten AKTOR "w Six Feet Under "gra"???" hmm może ja się nie znam ale zawsze mi się wydawało, że to właśnie robią aktorzy. GRAJĄ;) ale to tylko takie moje przypuszczenie, mogę się mylić:)

k4mil9

ostatnio byłam w jeednym z łódźkich teatrów na " polaroidach"<polecam!>
aktor stanął przede mną, wraz z drugim i zaczął całować swego kolegę, byłam zaskoczona.. ale to, że ktoś gra geja- to nie znaczy ,że jest.. a nawet jeśli - to jakie to ma znaczenie?

k4mil9

Meryl Streep w "Wyborze Zofii" grała Polkę. Czy to oznacza, że jest Polką?

;)

daw1d

No ja tak myślałem właśnie ;) Gorzej że Chyra grał w Długu gangstera którego zabili. Ostatnio widziałem go
na ulicy w Warszawie. DUCH!!!!

Ralphie

a ralphiego przeciez tony udusił

Ryunosuke

...wracając do tematu.

NIE Michael C. Hall nie jest gejem.
Wiódł szczęśliwe życie z żoną Amy Spanger jednak do niedawna.
Rozwód i jego przyczyna ( Romans z Jennifer Carpenter ) świadczą jednoznacznie o jego orientacji seksualnej.
Choć w 100% nigdy nie można być pewnym.

Pozdrawiam

k4mil9

A od kiedy to posiadanie żony jest równoznaczne z tym że nie jest sie gejem. Nie twierdze ze Michael jest gejem, pewnie nie ale argumenty typu ma żone to gejem nie jest to pomyłka, jest moc żonatych facetów którzy byli zonaci lub żony mają a są gejami ot taka przykrywka.

copyliner

...no ale zdradził, z KOBIETĄ, swoją żonę.
Masz racje, małżeństwo z kobietą nic nie znaczy, ale jeśli poszedł do innej to naprawdę musi cierpieć katusze ukrywając się :).
Załóżmy, że jest BI :).

Pozdrawiam.

k4mil9

Jeśli się dobrze orientuję, po roli Davida Fishera (niezwykle przekonującej zresztą), Michael przez długi czas musiał dementować plotki o tym, jakoby był gejem, ponieważ nim nie jest.
Więc wydaje mi się, że najwyższy czas zakończyć tę dyskusję.

k4mil9

bzdura. to ze komus moglo sie tak wydawac po SFU, swiadczy jedynie o tym, ze jest to wspanialy aktor. ja osobiscie jak zaczelam ogladac dextera nawet sie nie zorientowalam, ze to ten sam aktor, w dexterze jest niesamowicie meski, raczej pewny siebie, a tam byl super wrazliwy, delikatny i nawet postura byl jakis taki filigranowy. nic tylko pogratulowac zdolnosci

k4mil9

# Michael C. Hall, tytułowy bohater serialu "Dexter", ożenił się (31.12.2008) z Jennifer Carpenter, grającą w serialu... jego siostrę.


nie wiem czy nadal są razem :P

k4mil9

Michael naprawdę świetnie sportretował homoseksualną postać pomimo tego, że gejem nie jest. Potrzeba sporej wrażliwości żeby wejść w skórę osoby o skomplikowanej osobowiści z takim zestawem problemów, które aktora nie dotyczą. No ale od tego właśnie są aktorzy. Jak sam Alan Ball powiedział: "to nie jest odwaga grać geja, ale tchórzostwo jeśli nie chce się postaci zagrać tylko dlatego, że jest gejem" (mniej więcej :) ). Sporą zasługą tutaj na pewno jest sam Alan, który jest gejem, i który rozpoczynając pisać scenariusz Six Feet Under miał w głowie ułożony wątek Davida walczącego z samoakceptacją (reszta linii fabularnej dla innych postaci została napisana we współpracy ze scenarzystami). W efekcie mamy jedyną znaną mi postać homoseksualisty w serialu obyczajowym o takiej złożoności i realizmie (pomijam tu seriale typu Queer As Folk).

emka5_2

PS. Bóg jeden wie, że w Polskim serialu takiej postaci się nie doczekamy.

emka5_2

i jak pięknie tę role poprowadził MCH

k4mil9

czytałem z nim wywiad w jednym z numerów Logo i z tego co tam pisali on nie jest gejem wręcz jest homofobem dlatego bardzo ciężka była dla niego rola która zagrał w SFU.

styker

jest gejem i seryjnym mordercą - to chyba jasne jak słońce..

almodrama

no i stała się prawda...hahahaha

k4mil9

Rozumiem, że jeżeli w innej produkcji gra mordercę, to powinno pojawić się pytanie - czy on jest mordercą?

k4mil9

A czy Elijah Wood jest hobbitem, czy tylko "gra"? :-)

vLeK

Ja tam nie wiem czemu się rzuciliście tak na założyciela tematu. Chyba co innego seryjny morderca i fikcyjna postać, a co innego gej. W Six feet under zagrał naprawdę przekonująco iż nic dziwnego, że ktoś zapytał o to. Ja akurat znałem go wcześniej z Dextera i znałem już Micheala C. Halla trochę i wiedziałem, że ma żonę itp. i, że jest hetero, ale naprawdę nie wiem czemu to takie dziwne, ze ktoś o to zapytał. Normalna rzecz jeśli ktoś go wcześniej nie znał...

vLeK

"A czy Elijah Wood jest hobbitem, czy tylko "gra"? :-) "

hahaha ;D mocne ;d

badziewka47

ale glupi temat.. aktor to aktor. temat nie potrzebny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones