Michael C. HallI

Michael Carlyle Hall

8,6
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael C. Hall

Zestawiając Dextera Morgana z Davidem Fisherem próba przewidzenia tego, w kogo mógłby jeszcze się wcielić, przekracza moją wyobraźnię.

offczy

heh dokladnie! jest tak plastyczny , swietny!:)
btw. ja po Dexterze jakos nie moglam sie przemoc do ogladania Szesc stop... Dexter w zakladzie pogrzebowym? o ironio:P

anuta

Heh, o zgrozo! David, Właściciel zakładu pogrzebowego jako seryjny morderca? po obejrzeniu SFU jakoś dziwnie ogląda mi się Dextera...
kogo jeszcze może zagrać? myślę, ze najtrudniejsze już za nim :-)

mateu1

najtrudniejsze to wlasnie zgrozo dla ogladajacych, jak my takie przeskoki:D ja właśnie przez tą dziwność nie dałam rady po kilku odc SFU, odłożyłam na czas zapomnienia o Dexterze:P pozdr:)

offczy

Mógłby zagrać Dextera w pełnometrażówce, a tropiłby go drugi rudy czyli Damian Lewis jako Charlie Crews. :P

PS. Aktora z CSI Miami znam, ale go nie trawię. Może zagrać tego najgorszego, którego załatwi Dexter. Będzie śmiesznie.

offczy

moze batmana ? :D

djposypkreche

Blisko, będzie grał prezydenta :D http://www.imdb.com/title/tt2032276/

Alex_DeLarge_

O ile pokażą psychopatycznego Granta w pogoni za Lee, wybijającego każdy kto nie za armią Północy, to całkiem ciekawie.
Potencjał jest, patrząc na obsadę i reżysera od Kompani Braci, poczekamy, zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones