Michał BajorI

8,2
4 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Bajor

Najwspanialszy piosenkarz...

użytkownik usunięty

długo by opowiadać, jak to wdarl się w moją duszę swoimi piosenkami...
Te wszystkie gwiazdki typu Krawczyk, Wiśniewski cz Doda to po prostu marny pył na jego bytach, choć i to pewnie nie, bo buty Michał zawsze ma czyste :)

uwielbiam słuchać jego płyt - polecam tę najnowszą - Inna Bajka (2007).

facet zna się na tym co robi i szanuje swoją widownię... nie spotkałam się jeszcze z utworem, który byłby zafałszowany, przerysowany czy po prostu skopiowany...

to prawdziwa klasa...

Panie Michale, czekam na następną płytę... :)

święte słowa, zgadzam się w 100%!!
nic dodać - nic ująć!

użytkownik usunięty
italiana

dlaczego nic dodać??

dodawać jak najbardzie trzeba i powinno się, zwłaszcza, że w TV nie zobaczysz jego recitali (no, z małymi wyjątkami raz na kilka lat), jego filmy puszczają tylko stacje cyfrowe, do których dostęp nie każdy ma, a
na przyklad TVP czyli telewizja z Misją tak zwaną karmi widza DODĄ, która udaje królowa polskiej piosenki a nawet śwpiewać nie umie...

ja przestałam oglądać polska telewizje, jak zaczęły się pojawiać programy typu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie", bo nie uważam, zeby tam wystapiła choćby jedna gwiazda, to raz, a po drugie ostatnio na "Jedynce" oglądamy filmy typu "Seks, i cośtam cośtam", a filmów prawdziwych reżyserów, w których spotkać można np. Michała Bajora, Jana Englerta, Janusza Gajosa, Krystynę Jandę i innych, ie ma, a jeśli juz sa to pojawiaja się o chorych godzinach nocnych lub nad ranem, i chyba tylko po to, by prowadzący "Kawe czy herbatę" mogli się obudzić...

śmieszne!!!

BARDZO SIE CIESZĘ, ŻE MAM W SWOIM ZBIORZE FILMY Z MICHAŁEM, NIE MUSZĘ CZEKAĆ AŻ TVP Z ŁASKI NA UCIECHĘ PUŚCI PÓŁGODZINNY RECITALIK...

ZRESZTĄ JEŻDŻĘ NA KONCERTY, WIĘC TVP WIDZA ZE MNIE NIE ZROBI.

o
to na razie tyle, jak mi sie coś jeszcze przypomni, to na pewno napisze.

no nie moge sie nazwac fanka Bajora taką, jak Ty, bo choc wiedzialam, ze ktos taki istnieje, tak jego tworczosc 'odkrylam' dopiero niedawno. i nie chodzi mi tu o filmy, bo tych nie znam, ale o piosenki, a wlasciwie piesni, o ktorych dowiedzialam sie przypadkiem. wg mnie najlepsze piosenki o milosci na polskiej arenie wykonuje wlasnie on, malo tego - z najwiekszym zaangazowaniem i prawdziwie. widzialam kilka jego koncertow na tvp kultura i kazdy z nich byl swietnie zaaranzowany, mial niepowtarzalny klimat, a sam Bajor kazdą piosenke traktowal z wielka starannoscia o wykonanie i przekazanie emocji. kazda jego piosenka byla inna, mimo iz w wiekszosci mowily o tym samym - to chyba najwiekasza zaleta Bajora - koncert traktuje nie jako zbior piosenek, spiewanych jedna po drugiej, ale jako zbior piosenek, z ktorych kazda poddawana jest obrobce i kazda jest maksymalnie 'dopieszczona; pod kazdym wzgledem. w poezji spiewanej - klasa sama w sobie. na dodatek swietny nie tylko w piosenkach powaznych, ale i smiesznych. i niegodnym jest pisanie nazwiska Bajor obok Wisniewski imo xD
pozdrawiam

użytkownik usunięty
s_w

ja jeszcze kilka lat temu nie znałam Go prawie wcale...

ale przyszedł czas, że coś we mnie pękło, a On to po prostu posklejał słowami...

nie wiem, jak to zrobił i do dziś jestem w szoku, ale za koncercie siedzę jak zahipnotyzowana...

:)

Michał Bajor wykonuje swoje utwory fenomenalnie! Jego interpretacje są znakomite. Panie Michale, dziękuję zwłaszcza za utwory Brel'a.

Michał Bajor jest wybitny. Jego piosenki są porywające.Inna Bajka jest wspaniała. Kocham słuchać jego głosu. Zakochałam się w nim raz i nieodwołalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones