Michał BajorI

8,2
4 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Bajor

Beznadziejny piosenkarz

użytkownik usunięty

ale akor świetny. Wspaniałe kreacje w "Białym dniu" i "Bez końca".
Bezapelacyjnie najwyższa nota.

użytkownik usunięty

Nie podoba się ani jako aktor ani jako piosenkarz (pieśniarz?). Natomiast uważam, że jest interesującą osobowością.

użytkownik usunięty

a to ciekawe...
naprawdę ciekawe spostrzeżenie...

ja natomiast uważam, że gra wspaniale, a co do śpiewania to po prostu brak mi słów...

ale nadal nie rozumiem: nie lubisz, jak gra, nie lubisz jak śpiewa, ale sądzisz, że jest ciekawą osobowością...
w takim razie co tak bardzo cię interesuje w jego osobowości?

użytkownik usunięty

No i co Cię tak dziwi? Nie jestem entuzjastką jego aktorstwa i śpiewania ale mam szacunek do tego co robi, jest wszechstronnie utalentowanym człowiekiem, wrażliwym i to co robi jest, że tak powiem mało komercyjne :), co podoba mi się najbardziej.
A, właśnie przypomniała mi się jego jedna piosenka, którą nawet mi podchodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=7LawDb75tzo&feature=related

użytkownik usunięty

ok, może masz rację...
Michał jest Artystą faktycznie mało komercyjnym (za co jestem Mu wdzięczna bardzo), ale mnie ujął przede wszystkim swoim podejściem do tego co robi...
zaangażowanie widać na każdym kroku...
nie wiem, jakie filmy z Michałem widziałaś, Czarownico, ale jeśli skończyło się i zaczęło na Quo Vadis, to Ci powiem, że widziałaś jedynie cząstkę Artyzmu, i polecam filmy z lat 80tych (zwłaszcza "Medium" i "Klakier")...
ja mam dość szerokie zainteresowania muzyczno - filmowe, Bajorem zainteresowałam się 6 lat temu przez zupełny przypadek, (choć wcześniej ani mnie ziębił, ani grzał)
to się stało właśnie przez Quo Vadis... rola Nerona po prostu mnie powaliła, gdyby nie ten Neron, Chilon i Petroniusz, wyszłabym z kina po 15 minutach... a tak powiedzmy, że przemęczyłam film do końca, i mało tego - wracałam na ten film jeszcze kilkakrotnie dla tych właśnie postaci.

naprawdę polecam wszystkim to, co robi Michał Bajor, bo warto czasem uciec od kina, gdzie tylko się zabijają i uciekają...

Odwrotnie. Spiewa dobrze, gra mizernie.

użytkownik usunięty
Agi_i_Mis

Może dla ciebie. A co ty takiego widziałaś z nim, że go nazywasz mizernym ?
Pewnie tylko Quo Vadis, a tam też był niezły.

według mnie jest zarówno wybitnym aktorem jak i piosenkarzem.

gagaton1231

Poezję śpiewaną trzeba lubic. Uważam, że Bajor śpiewa bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones