Meryem Uzerli

Meryem Sahra Uzerli

8,7
2 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryem Uzerli

ma fantastyczny śmiech i rzeczywiście, w niektórych ujęciach przypomina Kate Winslet. Jak na Niemkę dość ładna :)

otanek

Bo to nie jest Niemka rodowita, a Turczynka z pochodzenia.

KLAssurbanipal

podają, że urodziła się w Niemczech, Kassel

otanek

Przecież "z pochodzenia" oznacza narodowość, a nie kraj w którym ktoś się urodził.
To "oczywista oczywistość". ;)

KLAssurbanipal

Jej ojciec jest Turkiem, a matka Niemką.

KLAssurbanipal

Zgadza się.Nie to , żebym miał uprzedzenia,ale dość ciężko znaleźć rodowitą Niemkę,która była by piękną kobietą.Ale mają inne atuty... pozdrawiam serdecznie

otanek

jak dla mnie wygląda zupełnie jak Drew Barrymore

OneOfVampires

Drewno Barrymore jak się patrzy

otanek

Jej ojciec jest Turkiem, a matka Niemką.

otanek

Jej ojciec jest Turkiem, a matka Niemką.

otanek

Wspaniała aktorka,we ''Wspaniałym stuleciu''jest bardzo wyrazista.No i przepiękna!

otanek

Kate Winslet też, ale mi jeszcze przypomina trochę Drew Barrymore. :)

otanek

A gdzie tam? Mnie ten śmiech tylko irytuje, mega prostacki. A ona sama ładnie wygląda tylko w fotoszopie, bo w serialu jest raczej za duża i za tłusta.

Remedios_3

A moim zdaniem bardzo piękna. Kobiecej figury z pełnym biustem i biodrami (i nietaktem wydaje mi się nazywanie tego tuszą). W dodatku zjawiskowe włosy i bardzo subtelnie wykrojone usta, cały efekt dopełniają jeszcze duże błękitne oczy. Faktem jest, że odbiega od promowanych przez media wieszaków, ale dla mnie to tylko plus. Widzisz może Cię to zdziwi, ale każdy ma swój gust i nie do końca rozumiem potrzebę krytykowania kogoś w internecie, za samo odbieganie od standardów urody.

Jowiszak

Pięknie napisane!

Remedios_3

Rozumiem, że Ty jesteś wielce dystyngowany, a Twój komentarz nie jest w ogóle prostacki, w ogóle. Gdzie Ty widzisz, żeby Meryem była tłusta? Ty chyba tłustej nie widziałeś, zazdroszczę. A może każdy powód jest dobry, żeby kupić sobie nowe okulary. Ta aktorka ma po prostu proporcjonalną, kobiecą figurę.

pani_sroka

W pierwszych dwóch sezonach była zwyczajnie tłusta, szczególnie na twarzy. Potem schudła i wyglądała lepiej.

Remedios_3

Przecież w pierwszym sezonie była bardzo szczupła! Ciesz się człowieku, że nie widziałeś naprawdę tłustej kobiety, swoją drogą ciekawe, gdzie Ty się uchowałeś, w Afryce?

Remedios_3

W pierwszym sezonie grała młodziutką dziewczynę, musieli jej zrobić okrąglejszą twarz

Remedios_3

Ona była w ciąży podczas kręcenia filmu stąd też te krągłości. Później szybko wróciła do formy. Wygląda olśniewająco.

azlotko

Bzdury, w ciążę zaszła w 2014 a film kręcono od 2011. Była zwyczajnie tłusta, potem w trzecim sezonie schudła.
Olśniewająco nie wygląda, bo strasznie wydłużyla jej się twarz i ma końską.

Remedios_3

oj tam oj tam kraglosci tez sa ladne. Poza tym tlusta to malo eleganckie sformuowanie. Mi sie podoba :)

Remedios_3

Trafione w sedno. Ja tez nie rozumiem tych zachwytów.

Zuzia7810

Ja tym bardziej nie rozumiem, nawet nie wiem, czy porwałabym się na stwierdzenie, że jest ładna: jej twarz nieodparcie przywodzi mi na myśl świnkę i jeszcze te lekko zezowate oczka...
Jak to jednak można 'zrobić' i wypromować kobietę... O.o

otanek

Zbyt hałaśliwa, dosyć ładna dziewczyna, od razu widac w niej niemieckie pochodzenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones