Meryem Uzerli

Meryem Sahra Uzerli

8,7
2 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryem Uzerli

szkoda że nagle opuściła Wspaniałe Stulecie, bez niej ten dobry serial dużo stracił na jakości

OKrzysztof23

Według mnie powinni byli uśmiercić Hurrem, bo żadna inna aktorka nie dorasta do pięt Meryem

Ankad

Też nie byłam zadowolona ze zmiany aktorki ale Meryem została godnie zastąpiona.

Ankad

Ona gra genialnie. Oglądałam WS ze względu na nią. Jej gesty i nic juz nie musi mówić wszystko wiadomo. Zadna turecka aktorka tak nie zachwyca choc uroda są wszystkie piękne ale gra aktorska Uzerly na 6 z + Fantastyczna. Fantastic.

Ankad

No przecież uśmiercenie Hurrem w tym momencie serialu kompletnie zaprzeczałoby historii

OKrzysztof23

A czemu zrezygnowala?

mania19

Praca w obcym kraju jakim była dla niej Turcja, samotność i tęsknota za rodziną, którą pozostawiła w Niemczech, doprowadziły ją do załamania nerwowego. Aktorka przyznała się, że chciała popełnić samobójstwo.

sosnowski_m

A mi ktos gadal, ze uciekla przed mezem do Niemczech czy cos takigo.

mania19

1 Uzerli nie ma męża 2 Nie uciekła to raczej on ją zostawił gdy dowiedział się że jest w ciąży

marekwyszosiat

A tego to ja jux nie wiem, ktos mi gadal ze w gazecie to czytal

mania19

No to już wiesz że ściema ;)

marekwyszosiat

spoko ☺ tylko czemu gazety takie rzeczy pisza, masakra

mania19

Tylko problem w tym że żadna gazeta czegoś takiego nie pisała ;) przecież każdy może sprawdzić że M nie ma męża ;) Widocznie osoba która ci to powiedziała coś źle zrozumiała ewentualnie ma problem z czytaniem ;)

marekwyszosiat

zylam w klamstwie hahaha

OKrzysztof23

Dla mnie serial niestety zakończył się na ostatnim odcinku Meryem. Bez niej serial stracił cały swój urok a jej następczyni grała jakby kij połknęła kompletnie zmieniła charakter postaci. Hurrem Uzerli była lekko szalona spontaniczna gorącokrwista można powiedzieć .

marekwyszosiat

Myślę, że każdy dorasta, Hurrem też i Vahide starała się pokazać dorosłą-dojrzałą kobietę i sułtankę a nie podlotka co drze japę i robi miny. Byłam bardzo zawiedziona odejściem Meryem z obsady, ale po obejrzeniu wszystkich odcinków uważam, że Vahide zagrała to perfekcyjnie.

akasza85

Moim zdaniem jednak zmiany zaszły za daleko człowiek nie zmienia się chyba aż tak. Coś z tej wybuchowości powinno jednak zostać a ona była po prostu strasznie sztywna No ale oczywiście każdy może odbierać to inaczej ;)

marekwyszosiat

Ale akurat wtedy sama Hurrem przeszła przeobrażenie- po latach więzienia, po śmierci Mehmeta, musiała się zmienić i dojrzeć. Vahide pokazała to idealnie.

użytkownik usunięty
OKrzysztof23

Też jestem pod wrażeniem jej gry aktorskiej. Jako Hurrem wypadła bardzo przekonująco. Sądzę, że "czuła się" w tej roli, w którą niemalże wsiąknęła. Naprawdę dobra robota, mimo że sama postać niekoniecznie wprawiła mnie w zachwyt. Tym większe dokonanie Meryem :)

Również nie było mi łatwo zaakceptować innej "wersji" Hurrem, ale uważam tę drugą za całkiem udaną, choć zdecydowanie bardziej stonowaną.
Sama Meryem swoje musiała odchorować, ale moim zdaniem na dobre jej wyszła ta przerwa. Na ekrany wróciła dojrzalsza i mam taką cichą nadzieję, że osobiste doświadczenia wzbogacą jej grę aktorską i pozwolą zachować zdrowy dystans w pracy. Gdyby została i zaczęła grać na odczepnego (a tak mogłoby się stać z uwagi na gorszą kondycję psychiczną), to dopiero byłby dramat. Aktor w kiepskiej formie to rychłe "harakiri" bohatera.

A poza tym... Fajnie, że nie jest pustą lalą i potrafi właściwie wykorzystać swoje niewątpliwe atuty zewnętrzne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones