Meryem Uzerli

Meryem Sahra Uzerli

8,7
2 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryem Uzerli

Jak oceniacie Meryem w roli Hurrem? Według mnie, idealnie wcieliła się w jej rolę. Dzięki Meryem, Hurrem jest postacią barwną, wyróżniającą się z tłumu i co ważne, piękną.
Ja osobiście uwielbiam ją w tej roli <3

JaGulbahar

Gra doskonale a do tego jest przepiękną kobietą, najpiękniejszą ze wszystkich aktorek tego serialu.

felicytas

Moim zdaniem najpiękniejsza jest jednak Nur Fettahoğlu, czyli serialowa Mahidevran ;)

JaGulbahar

Dokładnie!

JaGulbahar

Mnie się Nur nie podoba, o wiele ładniejsza była Nebahat Çehre. Nur była jakaś nijaka. I nie chodzi tu o to, że grała denerwującą rolę, ale o to, że w tej roli była mdła a jej gra oparta była na trzech minach

marjo

Nebahat jest piękna, ale trudno ją klasyfikować z kobietami młodszymi od niej o 30-40 lat. Co do Nur to zgadzam się z JaGulbahar, że jest najładniejsza w całym serialu, taka zimna klasyczna uroda. Grała średnio, acz rola Mahi nie była zbyt wymagająca. Bardzo dobrze wypadła w scenach rozpaczy, np. po śmierci Mustafy.
Meryem natomiast jest ładna, ale moim zdaniem wypiękniała gdy schudła. Grała nieźle, chociaż dla mnie czasem przerysowanie, taki "overacting".

felicytas

Nie jest przepiękna, tylko tłusta.

Remedios_3

Ty chyba masz nie po kolei w głowie

Remedios_3

Ja sama uważam, że jest przepiękna i rozumiem też, że dla Ciebie nie musi być. Wiadomo, że nie każdy będzie o jednej osobie, miał też jedno zdanie. Tylko nie wiem z jakiej strony ona jest tłusta? Ty chyba tłustej osoby nie widziałeś... Z tego co czytałam, to Meryem do tej roli przytyła, tak jak też do roli przefarbowała włosy ;) podobno Hürrem wyróżniała się swoimi KOBIECYMI KRĄGŁOŚCIAMI i nietypowym kolorem włosów ;) teraz gdy już nie gra we Wspaniałym Stuleciu, to jest naprawdę szczupła ;) i lepiej sprawdź sobie czym się różni kobieta z krągłościami, od grubej. Jak dla mnie nie ma ona klasycznej urody, ale ma to coś czym mocno przyciąga do siebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones