Meryem Uzerli

Meryem Sahra Uzerli

8,7
2 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryem Uzerli

To przez nią zdecydowałam się na długie rude włosy. Charyzmatyczna postać i do tego wyróżniająca się przez kolor włosów. Podobno w Turcji przez ten serial nastała moda na tycjanowskie odcienie ;)

littlelinkinquar

Mi jako, osobie po ccharakteryzacji strasznie denerwuja jej wlosy. Slabo wykonane. Widac jak sie kolor wyplukuje, minus tego koloru Po 2 tyg juz jest inny. Zle doczepione treski raza po oczach. Mogli postawic na peruke.

boskallitania

Moim zdaniem to są jej włosy. I chyba nawet nie farbowane. Na zdjęciach nie z serialu też ma takie.

Lellandra

Naiwna jestes ;)Ma farbowane bo naturalnie ma ciemne. Taki odcien jaki ona ma tylko za pomoca farby Mozna uzyskac i golem okiem widac treske. Pracuje jako charakteryzator i powiem, ze dali d*py z jej wlosami.

boskallitania

Może i farbowane ale długie ma na pewno.

Lellandra

Doczepiane.

boskallitania

Nie zgadzam się, ale nie będzie się na pewno o to kłócić. :)

Lellandra

Fakt. Trudno zgodzić się z kimś kto zajmuje sie tym profesionalnie.

Lellandra

Fakt. Trudno zgodzić się z kimś kto zajmuje sie tym profesionalnie.

littlelinkinquar

Jak mogla nastac moda skoro w Turcji ten serial został zakazany ze względu na autentyczność treści historycznych w nim przekazywanych, nie wiem gdzie to usluszalas ale są to głupoty totalne.

mrs_nvtt

Nie został zakazany, Erdogan miał pretensje do twórców, że nie pokazują sułtana w dobrym świetle, ale nie został zdjęty z anteny

mrs_nvtt

Nie został zakazany. Były protesty, że pokazuje sułtana jako rozpustnika, że zbyt wiele miejsca poświęca się sprawom haremu i ogólnie scenom łóżkowym. Ten sułtan w Turcji to wielka postać, Turcja była wtedy potęgą i takie pokazywanie go zdaniem wielu umniejsza jego wizerunek jako potężnego władcy. Tak naprawdę, to jest to w większości fikcja, nie ma źródeł , które przekazywałyby co działo się w haremach, nie pisano o takich sprawach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones