Meryem Uzerli

Meryem Sahra Uzerli

8,7
2 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryem Uzerli

Świetna mimika, gestykulacja, knucie intryg, i faktycznie charakterystyczny zarażający śmiech:)
Jest piękna:)

Scorpionica1985

Jest genialna w swojej roli Hurrem...władcza, pewna siebie, dumna i inteligentna. Piękna też.

Sheldonia

W końcu Hurrem to radosna :)

Sheldonia

dziwie sie, ze ma tak slaba filmografie. tylko jedna produkcja? nikt nie dostrzegl potencjalu?
Generalnie wiem, ze bede miala depresje jak skonczy sie wspaniale stulecie. pierwszy serial kostiumowy ktory mnie zainteresowal, ktos moze siedzi dluzej w klimatach i poleci cos? Tylko bez GOT ;)

Maila

Jest śliczna, inteligentna i dowcipna. Idealnie pasuje do roli Hurrem.

Słaba filmografia... niekoniecznie. Na filmwebie są dwa jej konta i na tamtym 2 jest więcej innych filmów, ale nie ma przypisanego "Wspaniałego Stulecia".

Co do depresji to u mnie też napewno wystąpi. I to już pod koniec 3 sezonu, gdzie Meryem już nie będzie grała w roli Hurrem... :(

Co do innych kostiumowych... Może "Dynastia Tudorów", "Rodzina Borgiów" lub "Wikingowie" :)

Maila

Przyłączam się, za mną się już ciągną "Wikingowie" i "Rodzina Borgiów". Pora obejrzeć ;)

Maila

Polecam Grę o Tron :)
A tak poważnie (choć GOT traktuję poważnie bo to świetny serial) To Tudorowie, Borgiowie i przede wszystkim Wikingowie to bardzo dobre seriale, nie polecam Miecza Prawdy, strasznie mi się nie spodobał.

Scorpionica1985

Dokładnie ja też ją lubię w tej roli.

Scorpionica1985

Jak na aktorke, ktora malo grala rozwinela sie fenomenalnie. Teraz w 3 sezonie niesamowicie pokazuje "wkurzenie" jak jej powieka drga! Aktorka, ktora gra kazdym miesniem! Mi przypomina swoim warszatem Patricie Routledge ( Co ludzie powiedza )

boskallitania

popieram super gra w 3 seri,szkoda ze odeszła.nowa hurrem wyglada jak wiedzma

lukas9200

Jak dla mnie ta nowa i tak bardzo ładnie się rozwinęła. Patrząc na to jak dobrą robotę odwaliła Meryem, to ciężko ją zastąpić, a Vahide z odcinka na odcinek naprawdę co raz lepiej to idzie, i naprawdę zaczyna przypominać co raz bardziej wyglądem młodą Hurem, jak i powoli załapuje jej mimikę jak również gesty. Praktycznie nie możliwe jest by osoba zastępująca wcześniejszego aktora była jak odbicie w lustrze. Dlatego do nowej aktorki mam bardzo ale to bardzo duży szacunek za naprawdę duży progres.

boskallitania

hiacynta? :p dobra jest, oglądałam za dzieciaka co ludzie powiedzą ;]

Maila

"The Bouquet residence. The lady of the house speaking."

Scorpionica1985

Nie bardzo rozumiem te zachwyty. Dla mnie to hałaśliwa Niemka ze zbyt głośnym śmiechem.

użytkownik usunięty
Zuzia7810

Ja też tych zachwytów nie rozumiem. Drażni mnie jej akcent, a jej wrzaski i śmiechy są po prostu okropne. Do roli Hürem też mi nie pasowała - hałaśliwa i prostacka chłopka, która uważa się za sułtankę i jeszcze jej gestykulacja, tusza, mimika, sposób poruszania się... Nie mam pojęcia jak jej się biednego Sulejmana udało omotać. Moim zdaniem obsadzenie aktorki będącej w połowie Niemką w roli Rusinki nie było dobrym pomysłem. Vahide Perçin w tej roli była dużo lepsza i pokazywała klasę, której Meryem brakowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones