Melissanthi Mahut

6,4
959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissanthi Mahut

Oglądałam ostatnio Eurovision Song Contest: the story of Fire Saga i mam wrażenie, że już ją gdzieś widziałam.

SatineNic

JA TEŻ! Czyli nie zwariowałam :D byłam przekonana, że znam ją z jakiegoś serialu, a tu w filmografii nic...

mishkka

No właśnie! Też mi się wydaje, że grała w jakimś serialu.

SatineNic

choć teraz jak tak patrzę, to nie wiem, czy nie jest po prostu uderzająco podobna do Shay Mitchell (Peach z You i Emily z Pretty Little Liars)

mishkka

Nie oglądałam tego i nie znam aktorki, więc bym nie skojarzyła.

mishkka

Prędzej bym powiedziała, że trochę przypomina Melanie Scrofano :D

SatineNic

Miałam ten sam problem, tez szukałam i nic. Ale już wiem ! Jest st bardzo podobna do Jemimy Kirke z "Girls".

SatineNic

Ja cały czas myślałam, że to Sofia Boutella, która grała m.in. w Atomic Blonde

SatineNic

A może kojarzy Ci się z Shay Mitchell? Grała np. Peach w You.

SatineNic

Użyczała wyglądu Kassandrze z AC Odyssey

Gameweb

Mówimy o jej twarzy. Kassandra nie wygląda jak ona.

SatineNic

Mi przypomina naszą polską aktorkę Beatę Śliwińską, która grała Olgę w Lombard życie pod zastaw.

SatineNic

Dość podobna do Tasyi Teles, która gra Echo w The 100.

SatineNic

Ona jest praktycznie klonem pewnej aktorki. Niestety za cholerę nie mogę sobie przypomnieć której. Wydawało mi się, że po prostu spojrzę na listę filmów które z Nią oglądałem ale okazało się, że jeszcze nie widziałem żadnego a więc musi chodzić o inną. Na pewno nie raz tu jeszcze wrócę by sobie przypomnieć bo mnie będzie męczyć

SatineNic

Ja byłam przekonana, że ona to Sara Tomko z Resident Alien.

SatineNic

Sandman. Grała Muzę w jednym z epizodów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones