Melissa Benoist

Melissa Marie Benoist

7,1
5 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Benoist

O matko! Jak mi się nie podoba jej gra w Glee :(. Nie wiem dlaczego, ale tak strasznie mnie irytuje, że nie potrafię tego nawet opisać. Uwielbiam Glee, ale ona mnie prawie od oglądania odwiodła. I nie podoba mi się jej głos niestety również....

Aintha

Aha - i nominacja jako rola przełomowa w Teen Choice?? Przykro mi, ale totalna porażka. Multum innych osó” bym znalazła na to miejsce :(

Aintha

totalnie się zgadzam, melissa nie jest zbyt ładna, głos ma (jak na glee) przeciętny a tańczy tak jakby miała padaczkę albo problemy z koordynacją ruchów
uważam, że Blake (Ryder) powinien dostać tę nagrodę http://teenchoiceawards.com/vote-tv.aspx

majeczka98

macie rację, ogólnie ci " nowi " ( mam na myśli 4 sezon ) nie są dla mnie jacyś wybitni i jak mam być szczera to jedynie Kitty do mnie przemawia, myślałam, że Marley będzie naprawdę fajna, ale okazało się, ze jest zakompleksiona, nudna, pokraczna i przypomina mi strasznie Bellę ze Zmierzchu, z całym szacunkiem, ale Bella jest taką trochę ofiarą losu ... szkoda, że jej nie wybrali na Anastasie Steele w Greyu, sprawdziła by się ^^

luna15

zgadzam się ze wszystkimi. okropnie mnie irytuje. Kiedy ma solówki od razu przesuwam odcinek o kilka minut do przodu ._.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones